Prienų socialdemokratai reitingavo rinkimų sąrašo į savivaldą kandidatus

IMG_1234

Vacys Staknys

Rugsėjo 30 d. į visuotinį susirinkimą susibūrę Prienų rajono socialdemokratai ne tik priėmė į savo gretas apie 30 naujų narių, bet ir surengė rinkimų sąrašo kandidatų į savivaldą reitingavimą.

Iš viso sąraše buvo 52 kandidatai. LSDP Prienų skyriuje iš viso yra 268 nariai. Susirinkime dalyvavo 152 nariai.

Alvydas Vaicekauskas, kaip kandidatas į merus, nebuvo reitinguojamas ir yra reitingo sąrašo pirmoje pozicijoje. Visiems  kitiems  52 kandidatams buvo suteikta galimybė prisistatyti. Vėliau vyko balsavimas.

Penkių asmenų balsų skaičiavimo komisija pateikė tokius rezultatus. Daugiausiai balsų surinko Deividas Dargužis (126). Toliau pirmas dešimtukas išsirikiavo taip: Jūratė Zailskienė – 117, Aleksas Banišauskas – 106, Mindaugas Rukas – 96, Andrius Grumadas – 83, Simona Vaicekauskaitė-Šalčė – 73, Jonas Kvietkauskas – 57, Angelė Mickienė – 53, Jaunius Mališauskas – 41. 

IMG_1231

Visgi, po rezultatų paskelbimo socialdemokratai turėjo išspręsti dilemą: patvirtinti balsavimo rezultatus tokius, kokius nulėmė balsavimas, ar laikytis partijos rekomendacijų dėl vyrų ir moterų proporcijos pirmajame dešimtuke (60 % vyrų, 40 % moterų). Balsavimo rezultatai parodė, jog dešimtuke 7 vyrai ir 3 moterys. Skyriaus narių dauguma nusprendė, kad svarbiau laikytis balsavimo rezultatų, o ne partijos rekomendacijos.

Taip pat skaitykite