•  

     

     

     

     

Policija dar kartą įspėja: nepakliūkite į telefoninių sukčių pinkles

Liepos 12 d. Kaune, K. Genio gatvėje, pil. M. B. M. (gim. 1948 m.) į namų telefoną paskambino nepažįstamas vyriškis ir prisistatęs policijos pareigūnu, iš minėto asmens už jo dukters tariamai padarytą avariją apgaulės būdu išviliojo 1 000 Lt. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.

Praėjusią parą Kauno apskrityje pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo.

Pastaruoju metu vadinamieji telefoniniai sukčiai tampa vis išradingesni, ypač padaugėjo atvejų, kai jie prisistato policijos pareigūnais, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrėjais, prokurorais ar banko darbuotojais ir sugeba žmones įtikinti, kad jie tikrai kalbasi su tam tikros įstaigos darbuotoju.

Kauno apskrities policija dar kartą įspėja, kad gyventojai nepasitikėtų melagingais skambučiais ir neatskleistų savo asmens bei banko sąskaitos duomenų, neatiduotų savo santaupų asmenims, jų prašantiems policijos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos, prokuratūros, banko ar kokios kitos tarnybos vardu. Nei tarnybų pareigūnai, nei bankų darbuotojai neskambina gyventojams ir niekada neprašo pinigų ar padiktuoti elektroninės bankininkystės kodus ir pan.

Primename, kad sulaukę panašaus pobūdžio skambučių, jokiu būdu nesuteiktumėte prašomos informacijos, neskubėtumėte vykdyti tokių asmenų prašymų ir apie skambutį nedelsdami praneštumėte bendruoju pagalbos telefonu 112.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti