• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Pirmadienis, pūga už lango. Laikas horoskopams!

 puga60x80 2
Naglio Šulijos Horoskopas savaitei 2022 01 17 – 23 d. d. 
Ketvirtadienį Saulė pereis iš Ožiaragio į Vandenį – pasidarysime ne tokie uždari, nuoseklūs ir kryptingi, atsiras daugiau laisvumo, išradingumo ir gaivaus požiūrio. Bet tiek ir to džiaugsmo – dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus grįžta Zodiako ratu atgalios (yra retrogradinis), bus susvilęs Saulės spinduliuose – akivaizdu, dalykinis gyvenimas šlubuos abiem kojomis, bus daug trikdžių ir ribojimų. Kita vertus, tai geras laikas aiškintis klaidas, nesklandumų priežastis ir atsakyti į klausimą, kodėl kažkas neveikia taip, kaip turėtų.
Venera Ožiaragyje, tad žaisminga kaip granito skulptūra, be to retrogradinė, tad dar ir silpna, taigi, galima būti tikriems, kad įkvėpimo kurti grožį ir linksmintis taip pat bus nedaug. Mėnulio Pilnatis šiandien, po to jis pradės dilti, tad kurį laiką pasišvaistę emocijomis imsime lėtinti gyvenimo tempą ir dėl Mėnulio įtakos.
Vienintelis Marsas, dabar keliaujantis Šaulio ženklu, yra žvalus, energingas ir pasirengęs veikti. Tik, atrodo, pritaikyti savo polėkio neturės nei kur, nei kam.
Avinas. Būsite energingi, žvalūs, neblogos sportinės formos. Visgi, kur ir kam pritaikyti savo energiją – nelabai aišku, mat darbe darbų nedaug, namie – įprasta tvarka, kitose srityse irgi labiau tikėtinas sąstingis, o ne veikla. Šiek tiek daugiau kasdienių darbų bus antroje savaitės pusėje.
Jautis. Nusiteikimo kibti į bet kokią veiklą bus nedaug. Priešingai, dažniau norėsis pabūti ramiai, pagalvoti, kaip ir kas galėtų būti geriau nei dabar, taip pat ir darbe, profesijos srityje. Visgi antroje savaitės pusėje čia galimas tam tikras pagyvėjimas. Linksmų akimirkų atneš savaitgalis.
Dvyniai. Kur nors skubėti ar dėl ko nors kovoti nesinorės, tačiau dabar geras laikas peržvelgti savo veiklą, darbus, truputį ilgiau pabūti su savimi ir pagalvoti, ką galima daryti geriau, o kalbėti – tiksliau. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti kiek įtempti – vengimo ir vilkinimo taktika labai padės.
Vėžys.  Dienos slinks ramiai, neskubėdamos. Darbe darbų apimtis vargu ar bus didelė, viskas vyks sklandžiai, todėl pavargti tikrai nereikės. Pirmoje savaitės pusėje gali būti paaštrėjęs teisingumo jausmas, galimi ir veiksmai dėl jo. Tiktų aktyviai rūpintis sveikata, sveikatingumu.
Liūtas. Pirmoji savaitės pusė praeis kuičiantis po kasdienius darbus ir reikalus, kurių imtis reikės neskubant, tačiau pareigingai. Antroje savaitės pusėje jau nebe darbai rūpės, o ryšiai, kontaktai – ateis geras metas ieškoti reikalingų veiklai žmonių, sąjungininkų. Patiks sportinio stiliaus pramogos.
Mergelė. Aiškumo šią savaitę bus nedaug – kasdieniai darbai vyks vangiai, be didesnio entuziazmo, bus šiek tiek pramogų, kurios džiugins, bet tik šiek tiek. Turbūt geriausiai seksis veikla namie – greiti, ryžtingi veiksmai pasitarnaus tam, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti.
Svarstyklės. Bus šiek tiek veiklos namie, bet darbai, sprendimai čionai bus svarbūs maždaug iki savaitės vidurio. Po to bus įdomiau pasiieškoti kokių nors smagių, malonių dalykų, pramogų. Tapsite kūrybiškesni. Patiks judėti, pirmiausia vairuoti greitai, sportiniu stiliumi.
Skorpionas. Bus daug ko, bet po truputį. Namie bus veiklos, kuri iš pradžių vyks ramiai, o antroje savaitės pusėje – gyviau. Bus smagių susitikimų – turbūt šiek tiek mažiau nei bus tartasi. Bene geriausiai seksis piniginiai reikalai – greiti, ryžtingi, energingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti naudos.
Šaulys. Būsite energingi, veiklūs, tikslo link žengsite tiesiai ir ryžtingai. Dėl puikios fizinės būklės ir energijos tai puikus metas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys ieško jūsų. Piniginiai reikalai santykinai sėkmingai klostysis iki savaitės vidurio, po to bus svarbiau smagiai pasišnekėti.
Ožiaragis. Energijos, kaip ir geros nuotaikos, kūrybiškumo tikrai nestigs mažiausiai iki savaitės vidurio. Vėliau pasidarys svarbu ne tai, kokie puikūs esate, o kokios naudos galima turėti. Žvilgsnis ir pastangos bus nukreiptos būtent šia kryptimi. Sėkmingai.
Vandenis. Būsite ganėtinai dalykiški, tačiau iki savaitės vidurio reikalai klostysis gana vangiai, gali išryškėti kokios nors klaidos, trūkumai, kuriuos patogu taisyti, šalinti. Antroje savaitės pusėje energijos bus gerokai daugiau, tapsite veiklesni ir kūrybiškesni.
Žuvys. Gali būti, jog bus nemažai veiklos darbe, profesijos srityje. Vyraus įprasti darbai, kurių imsitės energingai, tad viskas vyks greitai ir taip, kaip reikia. Visa kita – kaip Dievas duos: didelio noro užsiimti kuo nors dar greičiausiai nebus. Ką gi, daugiau ir ilgiau ilsėsitės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti