•  

   

   

   

Per dvi dienas Prienų rajone nustatyti 43 nauji Covid-19 ligos atvejai, Birštono savivaldybėje – 2

korona

kvitrina.com

Gruodžio 18–19 dienomis mūsų krašte nustatyti 45 nauji Covid-19 atvejai. Bendras susirgusių koronavirusu skaičius Birštono savivaldybėje pasiekė 133 asmenų, Prienų rajono savivaldybėje – 1035. Oficialiosios statistikos portalo (OSP) duomenimis, šiuo metu Birštono savivaldybėje Covid-19 liga serga 64 asmenys, Prienų rajono savivaldybėje – 525. 

Birštono savivaldybėje pagrindiniai židiniai fiksuojami šeimose, Prienų rajono savivaldybėje Covid-19 liga serga Prienų globos namų darbuotojai ir gyventojai, Jiezno PSPC slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus pacientai, Jiezno paramos šeimai centro auklėtiniai. Židiniai nustatomi verslo įmonėse, biudžetinėse įstaigose ir šeimų ūkiuose. 

Penktadienį buvo uždaryti keliai į Birštoną ir Prienus. Įvažiavimuose budėjo policijos ekipažai. Judėjimas buvo gan aktyvus. Patekti į Prienus nuo Birštono pusės reikėjo eilėje praleisti ir 15 min. Birštono policija neįleido į Birštoną ne vieną prieniškių vairuojamą automobilį. Prie įvažiavimų į Prienus budėję Prienų PK policininkai sakė, jog dauguma žmonių į Prienus arba per Prienus vyko pateisinamomis priežastimis.

Šeštadienį ir sekmadienį srautai buvo mažesni.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

 1. Narvizas

  Aš.neikur.nevazineju.nes..Mano.veikla.Draudzema.Kratino.prekyba.turguje.ne.maisto.prwkemis.o.VMI.veslo.liudijimo.galiojima.rodo.iki.gruodzio.27.nes.sumoketa.buvo.y.prieky.o.del.to.kad.negaliu.prekauti.ņuostoliu.nieks.nekompencuos..

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti