Lyderių dvikovoje – „Ąžuolo“ sėkmė

IMGP4919Gegužės 30 -31 dienomis Paprienės stadione vyko penktasis PFL „Nemuno“ čempionato pirmojo rato turas.

Be jokios abejonės, svarbiausiomis turo rungtynėmis buvo „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų susitikimas.
Kaip ir galima buvo tikėtis, visą mačą vyko kontaktinis žaidimas. Nei vienos, nei kitos komandų žaidėjai neturėjo progų laisvai kontroliuoti kamuolį. Vis tik pirmajame kėlinyje sėkmė aplankė „Ąžuolo“ komandą – Egidijaus Pašukevičiaus smūgiuotas kamuolys atsidūrė „Jiezno“ komandos vartuose. Daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo pelnyta, nors progų komandos turėjo. Po šios pergalės „Ąžuolo“ futbolininkai tapo aiškiais PFL „Nemuno“ čempionato lyderiais.
Antrosiose turo rungtynėse susitiko „KKSC – Tango -Pizza“ ir „Kašonių“ komandos.

Jaunieji KKSC futbolininkai buvo stipresni ir dar pirmajame kėlinyje pelnė 3 įvarčius (3:0). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir komandos apsikeitė taikliais smūgiais (4:1).

Laukta ypatinga dvikova tarp Birštono „Erno“ ir  „Stadiono“  komandų neįvyko. „Stadiono“ komandoje nebuvo kelių  pagrindinių žaidėjų, todėl kurorto futbolininkai iškart įgavo pranašumą.

„Stadiono“ vyrai pirmajame kėlinyje sėkmingai stabdydavo „Erno“ atakas ir leido įmušti į savo vartus tik vieną įvartį (1:0). Deja, patys neišnaudojo mažiausiai dviejų šimtaprocentinių progų nuginkluoti varžovų vartininką.
Antrajame kėlinyje Birštono puolimas įsisiautė ir pelnė dar penkis įvarius. Iškovota pergalė leido „Erno“ komandai pakilti į antrąją turnyrinės PFL „Nemuno“ čempionato vietą.