„Kašonių“ komanda įveikė „Ąžuolą“, „Birštono vienkiemis“ ir „Ringis“ išsiskyrė taikiai

Gegužės 21 d. Paprienės stadione buvo sužaistos dar dvejos pirmojo PFL pirmenybių turo rungtynės.

„Ąžuolas“ – „Kašonys“

Rungtynės prasidėjo gan netikėtai. „Kašonių“ komanda iškart parodė dantukus ir net dažniau atakavo „Ąžuolo“ vartus. Viena iš atakų pasibaigė įvarčiu ir „Kašonys“ išsiveržė į priekį (0:1, J. Kuricinas). Po įmušto įvarčio iniciatyvą perėmė „Ąžuolo“ futbolininkai, bet pelnyti įvarčio jiems nepavyko. „Kašonių“ komanda išsaugojo vieno įvarčio pranašumą.
Antrasis kėlinys prasidėjo „Ąžuolo“ atakomis ir Donatas Dainauskas išlygino rezultatą (1:1). Dar po minutės D. Dainauskas antrą kartą nuginklavo „Kašonių“ vartininką (2:1).
Kai atrodė, kad rungtynių baigtis aiški, „Kašonių“ komanda atgimė. Vienos atakos metu Mantas Raulinaitis išlygino rezultatą (2:2). O dar po kelių atakų įmušė įvartį gražuolį (2:3).
Rungtynių pabaigoje „Ąžuolo“ futbolininkai pakilo į lemiamą šturmą, bet įveikti „Kašonių“ gynybos jiems nepavyko.
Rungtynes rezultatu 3:2 laimėjo „Kašonių“ komanda ir įsirašė į savo sąskaitą 3 taškus.

„Birštono vienkiemis“ – Balbieriškio „Ringis“

Čempionato debiutantė „Birštono vienkiemio“ komanda susitiko su 2015 metų PFL pirmenybių laimėtojais Balbieriškio „Ringio“ futbolininkais. Tiesa, debiutantės sudėtyje pamatėme nemažai PFL senbuvių iš „Birštono“ ir „Jiezno“ komandų.

Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, kad  komandos yra panašaus lygio ir mačas bus įdomus. Iš tiesų, taip ir buvo. Atakavo tai viena, tai kita komanda, o pirmasis įvartis krito po apmaudžios „Ringio“ žaidėjų klaidos. Ūdrys Žalys parideno kamuolį savo vartininko link, o tas nesugebėjo jo sustabdyti (1:0). Visas rungtynes vyko dinamiškas, bet nerezultatyvus žaidimas. Visgi, antrojo kėlinio pabaigoje Balbieriškio komandai pavyko išlyginti rezultatą – įvartį įmušė G. Mejeris (1:1). Po kelių minučių nuaidėjo finalinis švilpukas, kuris užfiksavo lygiąsias.