„Jieznas“ pateikė staigmeną, „Ringis“ išplėšė pergalę

IMGP0532

Paskutinę vasaros dieną buvo sužaistas dar vienas Prienų futbolo čempionato turas. Nors jame lyderė „Prienų“ komanda buvo laisva, visi trys susitikimai buvo labai įdomūs.

IMGP0001

Daugiausiai dėmesio sulaukė „Kalniečių“ ir „Ringio“ komandų rungtynės, kuriose iniciatyvą turėjo „ Kalniečiai“, bet pergalę minimaliu skirtumu šventė „Ringio“ futbolininkai.

IMGP0108

Vienintelis įvartis buvo įmuštas kontratakos metu. „Kalniečiai“ gausiomis pajėgomis atakavo „Ringio“ vartus, bet jiems nepavyko ir „Ringis“ surengė greitą kontrataką, kuri pasibaigė įvarčiu (0:1). „Kalniečiai“ po praleisto įvarčio žaidė agresyviai, bet „Ringio“ vartai taip ir liko sausi.

IMGP0467

Labai rezultatyviai vyko „Stadiono“ ir „Pozityvus“ komandų dvikova. Rungtynėse buvo pelnyti 8 įvarčiai, o mačą rezultatu 5:3 laimėjo „Stadiono“ vyrukai.

IMGP0505

Tiesa, po pirmojo kėlinio „Stadionas“ pirmavo tik  vieno įvarčio skirtumu (3:2). Visos „Pozityvus“ pastangos pakeisti mačo eigą nedavė rezultato.

IMGP0405

Didžiausia staigmena buvo pateikta rungtynėse tarp „Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų.

IMGP0563

Vienas čempionato lyderių po nulinio pirmojo kėlinio (0:0), antrajame 3 kartus buvo priverstas išimti kamuolį iš savo vartų tinklo (0:3) ir prarado antrąją čempionato turnyrinės lentelės poziciją.