Estafetės rungtyse – prizinės vietos

Gelbėkit vaikus

Povilas Reibutis

 Gegužės 25 d. Prienų OSK „Šilas” komandos sėkmingai startavo Lietuvos orientavimosi čempionate estafečių rungtyse.

Vyrai elito grupėje užėmė 3-iąją vietą, o šešiolikmečiai – antrąją.

 Elito grupėje OSK „Šilas” atstovavo Vytautas Kamarūnas, Vytautas Beliūnas ir Algirdas Bartkevičius. Tiesa, reikia pabrėžti, jog ir pirmosios, ir antrosios vietų laimėtojai savo gretose turėjo legionierių.

Pirmajame etape V. Kamarūnui nelabai pasisekė. Jo rezultatas buvo 16-as, todėl V. Beliūnui atiteko labai sudėtinga užduotis. Pakuoniškis su ja susitvarkė – Vytautas parodė antrąjį rezultatą etape ir atvedė komandą į šeštąją poziciją.

Trečiajame etape A. Bartkevičius taip pat buvo greitas – parodytas antras rezultatas etape. Šis rezultatas leido komandą kilstelėti dar trimis pozicijomis į priekį ir iškovoti bronzos apdovanojimus.

 Solidžiai pasirodė ir Prienų KKSC jaunimas V16 grupėje. Pijus Deltuva, Justas Valčiukas ir Mantas Jakučionis iškovojo sidabro apdovanojimus. Pirmajame etape P. Deltuva buvo ketvirtas. Ir nors J. Valčiukas antrajame etape parodė penktąjį rezultatą, bet jis leido komandai pakilti į antrąją poziciją. Trečiajame etape startavęs M. Jakučionis išlaikė antrąją poziciją (jo laikas etape trečias).

Moterų elito grupėje Milda Radzivonaitė, Deimantė Mikuckytė ir Indrė Maciulevičiūtė buvo šeštos. Pirmajame etape M. Radzivonaitė buvo šešta, jos komandos draugės išsaugojo šią poziciją. Tiesa, po antrojo etapo D. Mikuckytės pastangomis komanda buvo penkta.

V35 grupėje Andrius Jasiūnas, Rimvydas Arlauskas ir Andrius Valatka iškovojo 4-ąją vietą.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti