• prienuspauda

     

     

     

     

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs” varžybose triumfavo N. Ūtos vaikai

Viktoras Arbačiauskas

Rugsėjo 2 d. Prienų arenoje vyko finalinės vaikų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių varžybos, kurias organizavo Prienų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojai.

Pasak šio centro direktorės Aurelijos Urbonienės, darbas su socialinių paslaugų centro lankytojų vaikais – vienas iš veiklos prioritetų.

Projekte „Drąsūs, stiprūs, vikrūs” dalyvavo 8 seniūnijų komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Pasak centro socialinio darbo organizatorės Eugenijos Sargavičienės, komandos į grupes buvo formuojamos atsižvelgiant ir į amžių.

 

Pirmoje grupėje varžėsi Stakliškių, Prienų, Veiverių ir Naujosios Ūtos komandos. Burtų keliu buvo išaiškintos poros, kurių nugalėtojai pateko į pusfinalį.

Prienų komanda įveikė Stakliškių vaikus (11:14). Pasak organizatorių, laimi komanda, surinkusi mažiau taškų. Iš viso vaikai varžėsi 9 estafetėse. N. Ūtos komanda 10:17 šventė pergalę dvikovoje su Veiverių atstovais.

Kovoje dėl grupės nugalėtojų vardo N. Ūtos vaikai įtikinamai įveikė Prienų komandą (9:18).

Antroje grupėje Balbieriškio komanda gan lengvai laimėjo prieš Jiezno atstovus (9:18), o Ašmintos komanda tik vienu tašku aplenkė Šilavoto vaikus (13:14).

Dėl grupės nugalėtojų vardo vyko apylygė kova. Šioje dvikovoje vėl sėkmė lydėjo Ašmintos vaikus, kurie sugebėjo įveikti Balbieriškio komandą (12:14) ir pateko į finalą.

Finale, kuriame susitiko abiejų grupių nugalėtojai, geriausiai sekėsi N. Ūtos komandai, kuri 11:16 buvo pranašesnė už Ašmintos atstovus.

N. Ūtos komanda laimėjo 7 estafetes iš 9, Ašmintos – 2, bet abiejų komandų emocijos liejosi per kraštus.

N. Ūtos seniūnijos seniūnas Algis Aliukevičius naujienų portalui kvitrina.com pasakojo, jog ši pergalė – įrodymas, kad nereikia niekada nuleisti rankų. Pasak jo, kai vaikai pirmą kartą nuvyko į Socialinių paslaugų centrą ir pabandė varžytis su Prienų vaikais, stipriai nusivylė, nes nepavykdavo tinkamai atlikti pratimų.

Bet socialinės darbuotojos dėka prasidėjusios treniruotės užvedė vaikus. Noras įrodyti, jog gali pasirodyti gerai, buvo toks didelis, kad vaikai rinkdavosi patys ir „šlifuodavo” pratimus.

E. Sargevičienės teigimu, projektas vyksta jau keletą metų, bet šiais metais buvo aktyvesnis, nes daug pagalbos buvo sulaukta ir iš seniūnų.

Projektas įgauna pagreitį, todėl pasak Socialinių paslaugų centro darbuotojų, jis bus tęsiamas ir kitais metais.

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti