Dar vienas skaudus pralaimėjimas gali palikti „Labas GAS-KKSC“ be atkrintamųjų

IMGP6924

Kovo 12 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai savo arenoje žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato rungtynes su VDU komanda. Sėkminga pradžia (15:6) nuteikė viltingai, bet tolimesni įvykiai nebuvo itin teigiami aikštelės šeimininkams. Tiesa, po pirmojo (23:22) ir antrojo (41:38) kėlinių situacija dar buvo palanki Prienų komandai. Bet antroje rungtynių pusėje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai prarado žaidimo ritmą ir svečiai pradėjo diktuoti savo sąlygas.

Likus iki trečiojo kėlinio apie 3 min. rezultatas buvo lygus (52:52). Per likusį kėlinio laiką VDU komanda įgijo net 11 taškų persvarą (56:67). Deja, ketvirtajame  kėlinyje prieniškių žaidimas visiškai išsiderino ir VDU krepšininkai sėkmingai išlaikė įtikinamą persvarą iki rungtynių pabaigos (77:92).

Šis pralaimėjimas gali palikti „Labas GAS-KKSC“ komandą už atkrintamųjų varžybų ribos.

Paulius Gvazdaitis (14 taškų, 12 atkovotų kamuolių) ir Edas Valenta (14 ir 13) surinko dvigubus dublius, Kajus Okmanas pelnė 13, Tomas Stankevičius 12 taškų.

Prienų komandai reguliariajame sezone liko sužaisti dvejas rungtynes.