• baneris_468x120prienuspauda

     

     

     

     

„CBet“ kapitonas: „Kiekvienose rungtynėse pasiruošę įrodyti, kad mus reikia gerbti kaip gerą komandą“

IMGP6555

kvitrina.com


Prienų „CBet“ komanda „Betsafe-LKL“ čempionato pradžioje sužaidė dvejas rungtynes ir abejose parodė gerą žaidimą. Išvykoje buvo įveiktas „Lietkabelis“, o savo arenoje tik ketvirtajame kėlinyje prarasta iniciatyva rungtynėse su „Rytu“ ir pralaimėta. Po mačo su vilniečiais „CBet“ komandos kapitonas Regimantas Miniotas pasidalino savo mintimis apie čempionato pradžią ir psichologinį klimatą komandoje. 

Pirmiausiai kapitonas pasidžiaugė, jog komandai pavyko grįžti į žaidimą Panevėžyje ir nugalėti varžovą, bet pabrėžė, jog mače su „Rytu“ rungtynių pabaigoje koją pakišo nuovargis ir tada pasipylė neapgalvoti sprendimai. 

R. Miniotas sakė, jog smagu, kad komandos žaidėjai patikėjo jam kapitono pareigas ir tai įpareigoja. Atsakydamas į klausimą apie savo sportinę formą ir rodomus gerus asmeninius rezultatus, atsakė, jog jam pavyksta sėkmingai užbaigti komandos draugų sukurtus momentus.  

Komandoje geras psichologinis klimatas, visi pasiruošę kovoti kiekvienose rungtynėse, kad įrodytų, jog juos reikia gerbti kaip gerą komandą. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti