Biržuose – dramatiška kova, pratęsimas ir pergalė

IMGP5979

Kovo 17 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL čempionato išvykos rungtynes su „Biržų“ komanda.

Jau tapo įprasta, kad Prienų komanda išvykos rungtynes pradeda prastai (15:8), bet vėliau atgauna ritmą ir pradeda vytis varžovus (22:21). Po pirmojo kėlinio „Labas GAS-KKSC“ turėjo 2 taškų deficitą (25:23). Antrajame Pauliaus Ivanausko auklėtinių žaidimas įgavo stabilumo ir kėliniui einant į pabaigą svečiai ne tik panaikino taškų deficitą (37:37), bet sugebėjo įgyti 3 taškų persvarą (39:42). Trečiajame kėlinyje Prienų krepšininkai užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą. Kėlinio pabaigoje „Labas GAS“ komanda buvo susikrovusi 10 taškų persvarą (49:59), o po trijų kėlinių pirmavo 8 taškais (51:59).

Atrodė, ketvirtajame kėlinyje pakanka išlaikyti tempą ir pergalė kišenėje. Deja, lemiamas kėlinys tik pirmoje pusėje buvo sėkmingas svečiams (59:69). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje svečių žaidimas visiškai išsiderino. Aikštelės šeimininkai pagavo ritmą ir pradėjo tirpinti svečių persvarą (69:69), o likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie minutei išsiveržė į priekį (71:69). Arnas Tilindė pelnė du taškus (71:71) ir gavo teisę į baudos metimą. Deja, jis skriejo pro šalį. Tiesa, svečiai galėjo nulemti rungtynių pabaigą kitoje atakoje, bet Kajus Okmanas prašovė. Per likusias 8 sek. aikštelės šeimininkai nepasinaudojo proga laimėti rungtynes, nes Arnas Tilindė perėmė perdavimą ir ištraukė pratęsimą.

Pratęsimo metu Prienų komanda sužaidė užtikrinčiau ir įveikė Biržų krepšininkus 7 taškų skirtumu (77:84).

Labas GAS-KKSC“ komandai Kajus Okmanas pelnė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų (36 naudingumo balai). Dar keturi žaidėjai surinko po dešimt ir daugiau taškų: Arnas Tilindė (15 T, 10 AK), Osvaldas Mačernis (13), Nojus Lebskas (13), Adomas Stančikas (10).

Ši pergalė išsaugojo komandai šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

Viskas priklausys nuo šeštadienio rungtynių, kuriose Prienų komanda namuose priims „Omega-Taurą“.