Baltijos šalių estafečių čempionate Vytautas Beliūnas su draugais – ketvirtas

IGP1738

Gegužės pabaigoje Latvijoje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto estafečių čempionatas, kuriame dalyvavo ir nemažas būrys OK „Šilas“ atstovų. Elito grupėje geriausiai sekėsi Lietuvos vyrų komandai, kurioje varžėsi Vytautas Beliūnas („Šilas“), Vilius Aleliūnas ir Leonas Mockus. Vyrai užėmė 4-ąją vietą. Moterų elito grupėje Lietuvos II komanda, kuriai atstovavo šilietė Milda Radzivonaitė, užėmė 8-ąją vietą, o III komanda su Indre Beliūne buvo dešimta.

Dvidešimtmečių varžybose „Šilo“ atstovas Rokas Lipnickas su draugais buvo antras, antrąją vietą užėmė ir komanda, kurioje startavo Akvilė Bartkevičiūtė  (Ok „Šilas“). „Šilo“ narė Deimantė Motiejūnaitė su draugėmis šioje amžiaus grupėje buvo ketvirta.

Gegužės mėnesį taip pat vyko Lietuvos orientavimosi sporto sprinto, sprinto mišrių estafečių ir vidutinės trasos čempionatai.

OK „Šilas“ lyderis Vytautas Beliūnas sprinto čempionate elito grupėje iškovojo 6-ąją vietą, o „Šilo“ atstovė Milda Radzivonaitė buvo ketvirta. V20 grupėje šilietis Rokas Lipnickas buvo pirmas, pirmąją vietą iškovojo ir Vytautas Kamarūnas (V35). V45 grupėje Nerimantas Beliauskas iškovojo 2-ąją vietą.

Kitą dieną vyko mišrių estafečių čempionato varžybos. „Šilo“ trejetas Rokas Lipnickas, Milda Radzivonaitė, Vytautas Beliūnas buvo treti. Kitos Prienams atstovavusios komandos užėmė 10-tą, 14-tą, 16-tą vietas.

Birželio 3 d. Bukiškių miške vyko OS čempionatas vidutinėje trasoje. Vytautas Beliūnas elito grupėje užėmė 6-ąją vietą, o Indrė Beliūnė – 7-ąją. V35 grupėje vėl blykstelėjo Vytautas Kamarūnas, kuris buvo pirmas. M20 grupėje Deimantė Motiejūnaitė užėmė 3-iąją vietą, o Andrius Valatka V40 grupėje liko šeštas.