„Vytautas“ antroje rungtynių pusėje grįžo į žaidimą, bet pergalei Utenoje pritrūko sėkmės

_IGP1050

Balandžio 30 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams nepavyko išsivežti pergalės iš Utenos. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po tragiškai sužaistos  pirmosios „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato atkrintamųjų ketvirtfinalio serijos antrųjų rungtynių pusės (53:36), trečiajame kėlinyje sugebėjo grįžti į žaidimą, panaikinti 17 taškų deficitą ir išlyginti rezultatą (60:60). Deja, perimti iniciatyvą pritrūko sėkmės. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 88:93 (18:30, 18:23, 24:22, 28:28). Ketvirtfinalio serijoje – lygybė (1:1).

Pasikartojo pirmųjų rungtynių scenarijus

Kaip bebūtų skaudu, bet ir antrosiose serijos rungtynėse „Vytauto“ krepšininkai sugadino pirmojo kėlinio antrąją pusę – leido aikštelės šeimininkams įgyti net 17 taškų persvarą (30:13). Ir tik kėlinio pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų (30:18).
Taškus pelnė Paulius Ivanauskas ir Tauras Jogėla.

Chaosas tęsiasi ir antrajame kėlinyje

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai vėl stuktelėjo kaip reikiant ir įgijo 19 taškų persvarą (39:20). Laimono Kisieliaus, Vytauto Šulskio ir Šarūno Vasiliausko taiklūs metimai pristabdė „Juventus“ viešpatavimą aikštelėje (41:25), bet nuveikti ką nors teigiamo nepavyko ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 17 taškų (53:36).

Didžiulis šuolis grąžino į žaidimą

Trečiojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ komandą į kovą pakėlė kapitonas Laimonas Kisielius ir skirtumas pradėjo tirpti (58:44). Aikštelės šeimininkai nebuvo pasiruošę tokiam įvykių pasikeitimui ir sunkiai stabdė įsibėgėjusi „Vytautą“. Prienų-Birštono komandą. Per keturias kėlinio minutes Virginijaus Šeškaus auklėtiniai panaikino 17 taškų deficitą ir išlygino rezultatą (60:60). Deja, galutinai perimti iniciatyvos nepavyko ir po trijų kėlinių „Vytauto“ deficitas siekė 5 taškus (65:60).

Dar po vieno smūgio „Vytautas“  neatsikėlė

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai vėl paleido varžovus ir jie padidino savo persvarą iki dviženklio taškų skirtumo (73:62). Bet tada prabilo Šarūnas Vasiliauskas, įsmeigęs į varžovų krepšį 3 tolimus metimus iš eilės. Dar vieną tritaškį pataikė Dainius Šalenga ir iš „Juventus“ dviženklio pranašumo liko tik 3 taškai (78:75). O kai Vytautas Šulskis perėmė kamuolį ir sumažino skirtumą iki vieno taško (78:77), atrodė, jog „Vytautas“ dar gali išsivežti pergalę iš Utenos.
Deja, šį kartą sėkmė buvo aikštelės šeimininkų pusėje, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:88.