VRK patvirtino rinkimų į Birštono ir Prienų rajono savivaldybių tarybas bei išrinktų merų rezultatus

vac-2-536x589

kvitrina.com

Kovo 10 d. posėdžiavusi LR Vyriausioji rinkimų komisija galutinai patvirtino rinkimų į Birštono ir Prienų rajono savivaldybių tarybas ir išrinktų merų rezultatus.

Birštono savivaldybėje mere eilinį kartą buvo išrinkta socialdemokratė Nijolė Dirginčienė, o socialdemokratai Taryboje turės 9 mandatus iš 15. 

4 mandatus gavo Regionų partija, po vieną – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ ir TS-LKD.

Portalo žiniomis, Vyto Kederio Taryboje nebus, nes jis pakviestas į merės Nijolės Dirginčienės komandą. Vietoje jo dirbs Ervinas Marčiulionis. Bus du nauji veidai – Kristupas Bubnys ir Jonas Pačėsas. Taip pat į Tarybą grįžta Stanislovas Martinaitis ir Vytautas Silevičius. Taryboje dirbs ir Valentinas Vincas Revuckas.

Prienų rajono savivaldybės Taryboje socialdemokratai turės 12 vietų, 5 – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, 3 – LV ŽS, po 2 – Regionų partija ir TS-LKD, 1 – Krikščionių sąjunga. 

Taryboje bus net 9 naujokai: Andrius Grumadas, Laimutė Jančiukienė, Rasa Juocevičienė, Jovydas Juocevičius, Daiva Macijauskienė, Jaunius Mališauskas, Eimantas Šalomskas, Ramūnas Buikus, Airina Majauskaitė.

Taip pat skaitykite