Virginijus Šeškus: „Atėjo laikas galvoti apie pagrindines kovas LKL, BBL ir LKF“

seskusPrienų „TonyBet“ krepšininkai pastaruoju metu sulaukia ne tik pagyrų, bet ir kritikos, kad į sezono pabaigą jų potencialas tarsi mažėja. Pralaimėjimai Pasvalyje ir Šiauliuose lyg ir patvirtina pesimistiškai nusiteikusių komandos sirgalių nuogąstavimus.
Komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus sutiko pasidalinti savo įžvalgomis su naujienų portalo kvitrin.com skaitytojais. Pasak stratego, komandoje vyrauja gera nuotaika, o ir rezultatai džiugina – prieniškiai  žais LKF taurės ketverte, laimėtos pirmosios BBL pusfinalio rungtynės išvykoje, LKL čempionate komanda ilgą laiką buvo antroje vietoje.

Treneris nedramatizuoja dviejų iš eilės pralaimėjimų, nes situacija komandoje buvo sudėtinga: A. Šikšniaus ir L. Kisieliaus traumos, kai kurių žaidėjų sportinė forma nebuvo aukščiausios kondicijos, o ir lyderiai jautėsi pavargę.
V. Šeškus, komentuodamas rungtynes su „Šiauliais“, pabrėžė, jog dabartinis grafikas buvo negailestingas komandai, todėl per rungtynes pamatęs, jog lyderiams žaidimas nesiklijuoja, nutarė patausoti vyrus ir leido pasireikšti jaunimui. Taip, anot trenerio, pralaimėjimai sukūrė situaciją LKL turnyrinėje lentelėje, bet priešakyje laukia dar svarbesni mačai, todėl reikia žiūrėti į priekį ir ruoštis pagrindinėms batalijoms.
Trečiadienio vakarinėje treniruotėje, kurios metu ir vyko šis pokalbis, jau dalyvavo Laimonas Kisielius, parketą bandė Arvydas Šikšnius. Treneris tikisi, jog nemalonūs dalykai jau praėjo, ir komanda bus pasiruošusi lemiamoms kovoms.
Tiesa, V. Šeškus pripažino, jog ne visiškai yra patenkintas abiejų įžaidėjų sportine forma, buvo kalbėta ir su Artūru Valeika, bet, pasak trenerio, rungtynės Tartu parodė, jog sužaidus vienam iš lyderių ir kitiems lengviau įsilieti į žaidimą.

Stratego teigimu, varžovai perpranta komandos žaidimo stilių, todėl būtinos naujovės ir nestandartiniai sprendimai. O kad tokie sprendimai atsirastų, būtina keisti įžaidėjų žaidimo braižą. Komandai būtina agresyviau žaisti varžovų baudos aikštelėje, o ne tik perdavinėti kamuolį, neretai net ne ten, kur reikia.
„Esu realistas, kurio tikslas nustebinti varžovą ir iškovoti pergalę. Ne visada tai išeina, bet LKL iškovota 21 pergalė tikrai rodo komandos pajėgumą, ir nesvarbu, ką prognozuoja įvairūs ekspertai, bet Panevėžyje kovosime ir su „Žalgiriu“ , ir su kita komanda dėl pergalių“, – pokalbio pabaigoje pasakė Prienų „TonyBet“ strategas.
Karolis Urba

Taip pat skaitykite