„Vilko pilko nebijau, nebijau!“

IMGP2954Balandžio 23-iąją pasaulyje minima Knygos ir autorinių teisių diena. O Lietuvoje ta proga  23-29 dienomis skelbiama Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios metu šalies bibliotekose vyksta įvairūs renginiai, skirti ugdyti asmenybei, formuoti skaitymo įgūdžiams, skatinti kūrybiškumui. Į šią akciją įsijungė ir Prienų rajono bibliotekininkai.

Ir šypsodamiesi, ir baisėdamiesi mažieji Pieštuvėnų ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai klausėsi pasakos „Raudonkepuraitė“, kurią jiems skaitė bibliotekininkė Marija Palionienė, balandžio 25-ąją pakvietusi į dar vieną susitikimą su knygomis.

Klausėsi „Kiškučių“ grupės auklėtiniai tikrai atidžiai, nes paskui be vargo suvaidino visą šį nuotykį. Smagiai plojo žiūrovai savo draugams aktoriams, o paskui ėmė dalintis mintimis apie Vilko gudrumą, galvoti, ką jis turėtų ėsti, kad nebepuldinėtų žmonių. Net ir žvirblį jam siūlė pasigauti, bet daugiau nebeskriausti nei Raudonkepuraitės, nei jos mielos Senelės.

„Kiškučių“ grupės mažyliams labai patiko ir klausytis pasakos, ir ją vaidinti. Nudžiugino juos ir bibliotekininkės M. Palionienės saldžioji dovana bei kvietimas apsilankyti knygų karalystėje ir išgirsti dar daug įdomių pasakų.

Taip pat skaitykite