Veiverių seniūnijoje – padėka geradariams ir visai bendruomenei

IMGP1843

Vilija Čiapaitė

Veiverių kultūros ir laisvalaikio salės darbuotojai dirba ne dėl privilegijos ar pliuselio, padėto renginių sąraše, o iš meilės ir pagarbos savo kraštui. Kaip žinia, kultūrai, krašto gražinimui šiame krašte skiriama daug dėmesio, o patys šio krašto žmonės tai vertina. Praėjusieji metai – ne išimtis. Renginių gausa, o dar gausesnis žmonių palaikymas, dalyvavimas kultūriniame gyvenime sakyte sako, jog to reikia! Be to, rašomi projektai, kad Veiverių kraštas būtų patrauklus, kad į čia sugrįžtų ar apsigyventų daug jaunų ir energingų žmonių. Ir tai matoma, nes čia jaučiama tik gera energija, daugėja jaunų šeimų.

Ir štai, kaip sakoma, buvo sudėlioti visi taškai ant „i“. Buvo surengtas padėkos vakaras visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie Veiverių krašto kultūrinio gyvenimo kokybės gerinimo.

Ir ne veltui sakoma, jog „žmoguje reikia ieškoti žmogaus, o ne vilko“, nes būtent šiame krašte „Veiverių krašto“ ir Veiverių seniūnijos bendruomenės centro bendruomenių pirmininkės taip pat prisideda prie vietos žmonių gerovės.

Beje, niekaip neišskirsi Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojų, kurių galvose kirba vis įdomesni ir nepakartojami renginiai, it magnetas traukiantys ne tik veiveriškius, bet ir svečius iš aplinkinių vietovių. 

Tačiau, kad viskas vyktų pagal kaip galima aukštesnius standartus, kaskart sulaukiama pagalbos iš žmonių, kurie vienaip ar kitaip prisideda. Kiekvienas, prisidėjęs prie renginių puoselėjimo, gyvenimo kokybės gerinimo, puikiai žino, kad be bažnyčios ir kultūros kraštas apmirtų ir apsamanotų.

Tad visi, surėmę petis, surengė padėkos vakarą Skriaudžių laisvalaikio salėje visiems, kas bent mažu piršteliu prisidėjo prie krašto puoselėjimo.

Į padėkos vakarą atvyko Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas, Prienų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, Tarybos nariai.

Taip pat skaitykite