V. Garastas atidarė pirmąją „Dadu Talent camp“ krepšinio stovyklą

Kaune prasidėjo pirmoji „Dadu Talent camp“ vaikinų krepšinio stovykla, kurioje sportuoja jaunieji krepšininkai gimę 1996 metais ir vėliau.

„Dadu Talent camp“ stovykloje norėjo dalyvauti beveik du šimtai vaikinų, tačiau sėkmė nusišypojo tik 32-iems geriausiems.

Stovyklą Kaune atidarė buvęs ilgametis Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės treneris ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas, kuris jauniesiems krepšininkams teorinėje paskaitoje papasakojo apie jaunų žaidėjų tobulėjimą, darbą treniruotėse ir perspektyvas krepšinyje.

„Dažnai krepšininkai sako, šiandien ne mano diena, negaliu pataikyti. Kaip taip gali būti, – „Dadu Talent camp“ stovyklos dalyvių klausė V.Garastas. – Jūs privalote daug ir sunkiai dirbti. Turime treniruotis ne tik su komandos draugais, tačiau ir patys vieni. Tik taip sugebėsite pasiekti krepšinio aukštumų“.

Pirmąsias treniruotes Kaune sportuojantiems krepšininkams surengė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos treneris Arvydas Gronskis, buvęs įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinių treneris Julius Pranevičius ir Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) dirbantis Kęstutis Naruševičius.

Labiausiai norėčiau patobulinti metimą, – teigė „Dadu Talent camp“ dalyvis Justas Klimavičius. – Čia susirinko tikrai pajėgūs vaikinai, visus esu matęs, bus tikrai sunku. Manau, galiu patekti į geriausiųjų dvyliktuką“.

„Manau, ši savaitė man bus labai naudinga, – kalbėjo kitas „Dadu Talent camp“ stovyklos narys Martynas Varnas. – Norėčiau pagerinti visus krepšinio technikos elementus ir padirbėti su įvairiais treneriais“.

Jau pirmose treniruotėse patyrę specialistai negailėjo jaunųjų krepšininkų, dalino patarimus, o treniruotės buvo skirtos metimo ir kamuolio varymo technikos gerinimui, kovai vienas prieš vieną, gynybai.

Ateinančiomis dienomis „Dadu Talent camp“ stovyklos dalyviams treniruotes ves Lietuvos jaunimo rinktinės treneris Kazys Maksvytis, praėjusiame sezone Utenos „Juventus“ komandose dirbęs Robertas Giedraitis, Alytaus klubą LKL čempionate treniravęs Sigitas Krukis, Kauno „Žalgirio“ fizinio parengimo treneris Sigitas Kavaliauskas ir buvęs Jūgoslavijos nacionalinės rinktinės žaidėjas ir Novo mesto „Krka“ komandos treneris kroatas Ivanas Sunara.

Visi stovyklos dalyviai gavo treniruočių aprangas, o geriausiai pratybose pasirodę dvylika jaunųjų krepšininkų, kuriuos išrinks jiems vadovavę treneriai, dalyvaus rungtynėse su Lietuvos jaunučių (U-16) vaikinų krepšinio rinktine. Šiame mače dalyvausiantys „Dadu Talent camp“ stovyklos nariai gaus „Adidas“ aprangas varžyboms ir sportinius batelius.
Geriausiu visos stovyklos krepšininkus išrinktas vaikinas turės galimybę pasirašyti sutartį su sportinės aprangos gamintoju „Adidas“, kuris jaunajam krepšininkui pasiūlys kelerių metų kontraktą ir tuo laikotarpiu aprūpins visa reikalinga krepšinio apranga ir sportiniais bateliais.

MKL.lt

Taip pat skaitykite