Užsukau ir nesigailiu. O jūs?..

Vilija Čiapaitė
Kai buvau pakviesta į „Studio figūra“ saloną, naujai atvėrusį duris Prienuose, Vytauto g. 24, visiškai nesitikėjau, kad mane galima kažkuo nustebinti ar sužavėti.Todėl buvau nustebinta, kai trečiajame pastato aukšte pamačiau jaukių namų aplinka dvelkiantį studijos interjerą ir žvaliai nusiteikusią bei besišypsančią savininkę Skirmantę Martusevičienę.

Taigi S. Martusevičienė, taupydama savo ir visų aktyvių bei užimtų šiuolaikinių moterų laiką, kviečia ateiti į saloną „Studio Figura“ ir pačioms pabandyti šią naujos kartos procedūrą. O norint užsiregistruoti procedūrai, nereikia niekur eiti, galima paskambinti telefonu Nr. +370 640 33110.

 

Į pirmą ir tiesmuką klausimą, kodėl būtent tokio tipo studija pasirinkta, ji nesidrovėdama atsakė, jog po gimdymo priaugo keliolika kilogramų, ir tai ją privertė susimąstyti. Juk antsvoris – visų moterų galvos skausmas. Visiems žinoma, kad norint jo atsikratyti, reikia ne tik valios laikantis dietos, bet ir rimtų pastangų.

Po tokių pamąstymų S. Martusevičienė ėmėsi ieškoti veiksmingų priemonių, kurių pagalba būtų galima ne tik numesti svorį, bet pagerėtų nuotaika, savijauta, atsirastų energijos. Moteris pasakoja, kad teko išbandyti daug priemonių, tačiau išbandžiusi masažą su „Roll Shaper“ limfos masažo aparatu, ji iš karto pasijuto daug geriau ir, metusi iššūkį sau, ėmėsi mokslų, kuriuos baigusi įgijo sertifikatą darbui su šia įranga.

Po trumpo pokalbio Skirmantė įjungė limfos masažo aparatą ir  pademonstravusi, kaip jis veikia, pasiūlė pabandyti šią procedūrą ir man. Masažavau delnus ir pėdas. Ir ką gi, visada atšalusios rankos ir pėdos tarsi atgijo ir maloni šiluma pradėjo sklisti po visą kūną. „O kaip jausčiausi po viso masažo ir kiek jis trunka?“

Pasirodo, viso kūno masažas trunka net 60 min.! Procedūros metu yra masažuojamas visas kūnas, nuo pėdų iki pečių, išskyrus stuburo sritį. Vieno masažo kaina – 25 litai. Svarbu paminėti, kad atliekant šią limfos masažo procedūrą, vyksta ne tik limfos aktyvinimas, bet ir  valymo procesas. Pašalinami organizme susikaupę šlakai ir toksinai, skysčių sankaupos, gerėja kraujotaka ir medžiagų apykaita. Pats masažas pagreitina limfos tekėjimą net iki 10 kartų.

Gal daugelis ir nežino, kas toji limfa. Limfa – tai skaidrus balkšvas skystis, kartu su krauju ir audinių skysčiais sudarantis mūsų organizmo skystąją terpę. Panašiai, kaip kraujas teka sudėtinga kraujagyslių sistema, limfa srūva limfmazgių sistema. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad kraują po mūsų kūną išvarinėja plakdama širdis. Limfa tokio pagalbininko neturi ir juda tik tuomet, kai dirba žmogaus raumenys.

Dėl šios priežasties natūrali limfos tėkmė yra labai lėta, o kad ją išjudinti, reikia pasirūpinti mums patiems. Be to, viso masažo metu reikia gerti negazuotą vandenį – apie 0,5 litro. Kaip minėjo kabineto savininkė, po pirmo masažo dauguma pajunta galvos svaigimą, raumenų virpėjimą, apie 2% klientų pasireiškia ypatingas galvos svaigimas. Nes masažo metu sujudėjusi limfa organizmo taršalus išmeta į kraują ir įvyksta lengvo laipsnio „apsinuodijimas“.

O tai yra tik dar vienas įrodymas, kad organizmas informuoja apie didelį jo užterštumą ir prašo rimtos pagalbos. Tokie pojūčiai gali atsirasti tik apsilankius pirmąjį kartą. Palaipsniui organizmas adaptuojasi ir jau po 2-3 procedūros jis tarsi atgyja, žmogus ima jausti padidėjusį darbingumą, energijos antplūdį , dingsta miego sutrikimai.

Dažnai klientai domisi, kokiu intensyvumu reikėtų atlikti limfos masažo procedūrą. S. Martusevičienė sako, kad viskas priklauso nuo kliento tikslų. Jeigu nori daryti masažus dėl organizmo valymo, siekiant gerinti sveikatą, rekomenduojama 2 savaites lankytis po du kartus per savaitę, toliau tęsiant po 1 kartą per savaitę. Jei kliento tikslas – svorio metimas, galima atlikti procedūrą 3-5 kartus per savaitę, apie 20 kartų.

Po pasiektų rezultatų rekomenduojama atlikti 1 kartą per savaitę pasiektų rezultatų palaikymui. Džiugu yra tai, kad perkant masažų kursą (10 masažų) yra taikoma nuolaida! Vienkartinio apsilankymo kaina 25 Lt, 10 masažų abonemento kaina – tik 200 Lt. Besišnekučiuojant jaukiame salone paaiškėjo, kad Lenkijoje, kur buvo išrastas „Roll Shaper“ aparatas, yra atlikti klinikiniai tyrimai apie limfos masažo šiuo aparatu pasiekimus lieknėjimo srityje.

Buvo ištirta 100 moterų, kurios nuosekliai atliko po 20 procedūrų limfos masažo aparatu. Papildomai jos nedarė nieko – gyveno įprastai, nesilaikė jokių dietų. Pasiekimai labai akivaizdūs ir džiuginantys: vidutiniškai apimtys liemens srityje sumažėjo iki 4 cm., klubų ~3 cm., šlaunų ~ 2 cm., rankų apimties sumažėjimas iki 2 cm.

Žinoma, kiekvieno žmogaus organizmas yra individualus, todėl kartais (ypač derinat masažą, sportinį aktyvumą ir prisilaikant sveikos mitybos principų) apimtys gali sumažėti ir dvigubai, negu rodo atlikti tyrimai! Tačiau labai svarbu žinoti dar ir tai, kad šis masažas be savo pagrindinės paskirties (sveikatos gerinimo) dar  gydo strijas, randus, naikina celiulitą (kuris yra ir lieknų žmonių problema), stangrina ir sutvirtina odą.

Aparatas „Roll Shaper“ yra pripažintas išradimu limfos masažo srityje ir sertifikuotas inovacijų diplomu. Viena valanda masažo šiuo aparatu tolygi 3 kartams rankinio limfos masažo. Būtent tai padeda pasiekti greitesnį bei efektyvesnį rezultatą. Taip pat naudojantis šiuo aparatu išvengiame neteisingai atliekamų judesių rizikos.
Taigi S. Martusevičienė, taupydama savo ir visų aktyvių bei užimtų šiuolaikinių moterų laiką, kviečia ateiti į saloną „Studio Figura“ ir pačioms pabandyti šią naujos kartos procedūrą. O norint užsiregistruoti procedūrai, nereikia niekur eiti, galima paskambinti telefonu Nr. +370 640 33110.

Taip pat skaitykite