Trejose daugiadienėse varžybose – OSK „Šilas“ prizinių vietų gausa

Povilas Reibutis

OSK „Šilas“ orientacininkai kiekvienose orientavimosi sporto varžybose, kurios vyksta savaitgaliais, nelieka be iškovotų prizinių vietų.

„Pavasario taurės“ dviejų dienų varžybose Kudronių poilsio komplekse šiliečiai du kartus lipo ant prizininkų pakylos. Kęstutis Nenartavičius V18 grupėje išsaugojo pirmąją vietą, nors, po pergalės pirmąją dieną, antrąją buvo antras. Šioje amžiaus grupėje ketvirtas buvo Rokas Lipnickas (4,6).

Elito grupėje Vytautas Beliūnas užėmė penktąją vietą (5,6). Penktas V40 grupėje buvo ir Andrius Valatka (4,8).

Dar vieną prizinę vietą „Šilui“ iškovojo M18 grupėje Deimantė Motiejūnaitė, kuri abi dienas buvo antra ir bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Šioje distancijoje ketvirta buvo Akvilė Bartkevičiūtė (3,5).

Jono Vileišio taurės varžybose, kurios vyko gegužės 2 d., elito grupėje triumfavo šiemet gerus rezultatus rodantis Vytautas Beliūnas. Šilietis buvo pirmas ir pirmąją, ir antrąją varžybų dienas.

Moterų elito grupėje Indrė Maciulevičiūtė pirmąją dieną iškovojo tik 10 vietą. Tiesa, sėkmingas pasirodymas antrąją dieną (4 vieta) leido OSK „Šilo“ atstovei pakilti į šeštąją poziciją.

V35 grupėje, po antros vietos pirmąją varžybų dieną, Rimvydas Arlauskas sublizgėjo antrąją dieną ir bendroje įskaitoje tapo nugalėtoju. Šioje amžiaus grupėje dar vieną prizinę vietą iškovojo Andrius Jasiūnas (3,3).

Daugiadienės Vilniaus varžybos itin sėkmingos buvo Artūrui Aranskiui, kuris V21S grupėje, po prastai susiklosčiusios pirmosios dienos (8 vieta), antrąją ir trečiąją varžybų dienas buvo greičiausias ir bendroje įskaitoje pakilo į pirmąją vietą.

M16 grupėje antrąją dieną Aurelijos Valčiukaitės iškovota trečioji vieta, nežiūrint į tai, jog pirmosios (8) ir trečiosios (9) dienų rezultatai nebuvo itin sėkmingi, leido ir bendroje įskaitoje išlikti trečioje vietoje.

Ketvirtąsias vietas užėmė Andrius Jasiūnas (11,5,7) ir Nerimantas Bieliauskas (6,7,5), šeštąsias – Pijus Maciulevičius (5,11,4) ir Indrė Maciulevičiūtė (11,4,6).

Taip pat skaitykite