Tomas Gaidamavičius: „Komandos formavimas baigtas. Pasiruošimas buvo šiek tiek forsuojamas“

306537101_6013588682003310_1612911707034403622_n

Karolis Urba

Naujai suburta Prienų „Labas GAS“ komanda pasiruošimą naujajam LKL sezonui pradėjo rugpjūčio 22 d. Deja, bet laiku susirinko ne visi žaidėjai.

Šiuo metu komandos komplektavimas baigtas, bet strategas Tomas Gaidamavičius apgailestavo, jog nepavyko prisikviesti kelių patyrusių žaidėjų. Neseniai prisijungė centras Doko Šalic. Deja, bet jis atvyko ne kovinės kondicijos. Bet komanda surinkta ir pasiruošimas vyksta. Tiesa, pasiruošimo tempus reikėjo greitinti. Paskubinti buvo ir draugiški susitikimai. Anot trenerio, draugiškiems susitikimams specialiai buvo parinkti stiprūs varžovai. Iki čempionato pradžios liko visiškai nedaug laiko. Tuo metu bus daugiau dėmesio skiriama fiziniam pasiruošimui ir taktikai. Pirmadienį (rugsėjo 19 d.) komanda sužais dar vienas draugiškas rungtynes su Kauno „Žalgirio“ dubleriais, o šeštadienį jau stos į kovas LKL čempionate.  

Tomas Gaidamavičius mano, kad komanda neturės vieno išskirtinio lyderio – kiekvienose rungtynėse tai gali būti kitas žaidėjas. Strategas neblogą potencialą mato legionierių žaidime, jiems turėtų talkinti Karolis Giedraitis ir kiti jauni, bet ambicingi žaidėjai. 

Primename, jog rugsėjo 24 d. į Prienus atvyksta Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda. Taip pat jau prasidėjo prekyba bilietais ir abonentais. Komandai tikrai reikia palaikymo. Klubo vairą perėmęs Marius Milaševičius nori sugrąžinti visuomenės pasitikėjimą komanda. Būtų neblogai jam padėti tai padaryti – užpildyti areną ir palaikyti permainas. 

Taip pat skaitykite