Teismas patenkino skundą dėl konkurso Prienų seniūnijos seniūno pareigoms užimti

prienai

Jonas Kavaliauskas

Praeitais metais vyko konkursas Prienų seniūnijos seniūno vietai užimti. Iš 17 kandidatų į konkursą atvyko penki pretendentai (3 prieniškės, Kauno rajono atstovė ir Vilniaus savivaldybės administracijos darbuotojas). Valstybės tarnybos departamente vykęs konkursas atrinko du geriausiai pasirodžiusius pretendentus, o galutinį sprendimą dėl nugalėtojo, o, tiksliau, dėl pretendentų eilės, priėmė Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė.

Jinai turėjo pasirinkti tarp prieniškės Janinos Armonienės, kuri dirbo seniūno pavaduotoja, ir V. N., dirbančio Vilniaus miesto savivaldybėje. Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė, išanalizavusi abiejų pretendentų pliusus ir minusus, priėmė sprendimą ir pasirinko vietinį kandidatą. Deja, dėl tokio pasirinkimo kitas pretendentas pateikė skundą teismui, kuris gegužės 8 d. priėmė sprendimą patenkinti pareiškėjo skundą visiškai.

Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė teigė, jog savivaldybė kol kas nėra gavusi teismo sprendimo ir todėl nėra aiškūs tokio sprendimo motyvai. Anot direktorės, kai bus aiškūs teismo motyvai, tada ir bus priimtas sprendimas, ką daryti. Tuomet bus pateiktas ir platesnis Savivaldybės administracijos komentaras.

Pasak J. Zailskienės, priimti sprendimą rašyti skundą ar imtis kitų veiksmų Savivaldybės administracija turi 30 dienų.

Taip pat skaitykite