Susitikime su šalies žurnalistais Birštono merė Nijolė Dirginčienė pasidalino svajone – įrengti pėsčiųjų tiltą per Nemuną

IMGP9025

kvitrina.com

Kovo 25 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė Sporto ir sveikatingumo centro treniruoklių salėje susitiko su Birštono žurnalistų klubo, kurio nariai yra įvairių šalies leidinių, TV ir portalų atstovai. 

Tokie susitikimai, kuriuose Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė dalinasi naujienomis ir planais, jau tapo įprasti.

Šį kartą Birštono savivaldybės vadovė pasidžiaugė, jog galima susitikti naujame sporto centre, kuris ne tik siūlo paslaugas vietiniams gyventojams, bet ir priima įvairių sporto šakų atstovus.  

Birštono SSC savo treniruočių baze pasirinko Alytaus „Wolves“ krepšininkai. Sėkmingai vyksta aerobinės gimnastikos, karatė, krepšinio, šachmatų, irklavimo, teniso užsiėmimai.

Vyksta daug įvairių sporto šakų varžybų. 

Buvo pasidžiaugta, jog Birštone užbaigta Jaunimo gatvės rekonstrukcija, kurortą suranda privatūs investuotojai ir kuriasi nauji verslai.  N. Dirginčienė, kuri jau užsitikrino dar vieną kadenciją vadovauti savivaldybei, pasidalino svajone – įrengti pėsčiųjų tiltą per Nemuną. Savivaldybės vadovė supranta, jog tokiai investicijai savivaldybė neturi lėšų, todėl bus bandoma jų gauti iš ES fondų arba iš Vyriausybės.

Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė ir Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys atsakė į žurnalistų klausimus, o merė išbandė treniruoklius.

Taip pat skaitykite