Sportininkų apdovanojimai „Obuolys’ 2024“: bendrystė, nuostabūs solistų pasirodymai ir fotosesijos

Vidmantas Venclovas

Kovo 15 d. vyko tradiciniai Krašto mokyklų geriausiųjų sportininkų apdovanojimai „Obuolys“. Pirmą kartą jie organizuoti 2016 metais Kovo 11 d. renginio (bėgimas aplink savivaldybę ir šventė) metu. Abiejų renginių sumanytoja – viešoji įstaiga „Krašto vitrina“. Tiesa, vėliau  Kovo 11 d. bėgimo (nuo 13-ojo bėgimo) ir šventės organizavimą perėmė Prienų rajono savivaldybė.
Šiais metais krašto mokyklų geriausiųjų sportininkų apdovanojimai „Obuolys’ 2024“, jau aštuntas renginys, vyko Prienų kultūros ir laisvalaikio centro fojė, kurį tam paruošė renginio partnerių Prienų kultūros ir laisvalaikio centro ir bendrovės „Redokas“ darbuotojai.

Renginys prasidėjo puikiu pianisto Juliaus Kazlausko melodijų skambesiu. O vėliau visus susirinkusius (mecenatus, nominantus, rėmėjus, partnerius, mokytojus, mokinių draugus ir tėvelius) nuostabiu atlikimu nustebino ir sužavėjo  solistės Milena Ruseckaitė, Austėja Belenavičiūtė, Naida Golmanaitė ir Sofija Kazlauskaitė.

Apdovanojimai „Obuolys“ – tai projektas, kuriame bendram tikslui – pagerbti kiekvienos krašto mokyklos geriausius sportininkus – susijungė privatūs asmenys, įmonės ir geros valios žmonės.

Šiemet 17 mecenatų 24 nominantams iš 13 mokyklų parūpino stiklo meistro Pauliaus Rainio kūrinį  „Obuolys“.  Jei sportininkams buvo įteikti ypatingo dizaino „Obuoliai“, tai renginio mecenatai, rėmėjai ir partneriai gavo po padėkos prizą – „drakoniuką“.

Šventę vedė Daiva Venslovienė, kuri jau tapo VšĮ „Krašto vitrina“ organizuojamų renginių veidu. Be pagrindinio prizo kiekvienas nominantas gavo kvietimus (2 asmenims) į keturių sanatorijų ir vieno viešbučio vandens ir pirčių erdves.

VšĮ „Krašto vitrina“ kartu su partneriais ir rėmėjais per metus organizuoja keturis renginius.

Taip pat skaitykite