„Šilas“ klubų taurės varžybose – tarp prizininkų

III-vieta

kvitrina.com

Prienų orientavimosi sporto klubas „Šilas“ vėl nudžiugino geru pasirodymu. Mėnesio pradžioje „Šilo“ merginos laimėjo Lietuvos čempionatą estafečių rungtyje, o dabar į klubą atkeliavo dar vienas ne mažiau įspūdingas trofėjus. Šiliečiai užkopė ant pjedestalo klubų taurės varžybose – iškovota trečioji vieta.

Į kovą dėl taurės stojo 35 komandos. 9 iš jų rezultatai nebuvo įskaityti dėl klaidų distancijoje. 26 komandos baigė distanciją.

„Šilo“ pirmoji komanda (Vytautas Kamarūnas, Milda Radzivonaitė, Zenonas Radzivonas, Pranas Mockus, Andrius Valatka, Indrė Beliūnė, Akvilė Bartkevičiūtė, Deimantė Motiejūnaitė, Vytautas Beliūnas, Rokas Lipnickas, Algirdas Bartkevičius) varžybas pradėjo ne itin sėkmingai ir po kelių etapų buvo 12. Bet situacija žingsnis po žingsnio pradėjo gerėti.

Persilaužimas įvyko, kai į trasą išbėgo „Šilo“ merginos: Indrė Beliūnė, Akvilė Bartkevičiūtė, Deimantė Motiejūnaitė. Merginos patraukė komandą į ketvirtąją poziciją.

Priešpaskutiniame etape Rokas Lipnickas jau buvo antras, o paskutinis išbėgęs Algirdas Bartkevičius suklydo trasoje, bet sugebėjo išsaugoti komandai prizinę vietą.

silas_orientavimas

Deja, antroji „Šilo“ komanda buvo tarp tų 9 komandų, kurioms nebuvo įskaitytas rezultatas.

Taip pat skaitykite