Sezono atidarymo šventėje – prizinis Vytauto Beliūno startas

vytautasbeliunas_WOC2013LongQualKovo 28 -29 d. Melnragėje vyko orientavimosi sporto sezono atidarymo šventės varžybos, kuriose dalyvavo ir grupė OSK „Šilas“ orientacininkų.

Ilgametis klubo lyderis Vytautas Beliūnas dar kartą parodė, jog ir šiame sezone nesiruošia užleisti iškovotų pozicijų. Varžybos vyko dvi dienas.

Vytautas elito grupėje bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą – pirmos dienos startas buvo bronzinis, antrą dieną buvo užimta ketvirta vieta.

Prizinę vietą iškovojo ir V50 grupėje startavęs Pranas Mockus. Pirmą dieną šilietis buvo antras, antrą – trečias ir bendroje įskaitoje liko trečias.

Nerimantui Bieliauskui V40 grupėje pirmos dienos startas buvo labai sėkmingas – iškovota antroji vieta. Antrą dieną rezultatas buvo prastesnis (7) ir bendroje įskaitoje OSK „Šilas“ atstovas užėmė 5 vietą.

Indrė Maciulevičiūtė ir Milda Radzivonaitė M21 grupėje atitinkamai užėmė 10 ir 11 vietas. Abiem merginom nebuvo labai sėkmingas pirmos dienos startas. Indrė buvo 12, Milda – 13. Antrą dieną merginos pagerino savo rezultatus. I. Maciulevičiūtė finišavo aštunta, o M. Radzivonaitė – šešta.

Taip pat skaitykite