Šeštadienio ryto duomenimis, Lietuvoje užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius padidėjo iki 771

prienai-5b59a368445bd

 kvitrina.com

Per balandžio 3 d. šalyje patvirtinti dar 75 nauji koronaviruso ligos atvejai. 8 iš jų Kauno klinikos laboratorijoje, kurioje tikrinami ir Prienų ligoninėje paimti mėginiai. Deja, bet dar liko nepatikrinti penktadienį paimti 350 mėginių.

Prienų rajono savivaldybėje iki šiol nustatyti penki susirgimai koronavirusu, Birštono savivaldybėje – nei vieno.

Kiekvieną dieną išgirstame vis naujų A. Verygos sumanymų. Štai jis nutarė, jog reikia trumpinti mobiliųjų punktų darbo laiką, nes laboratorijos nespėja kokybiškai patikrinti paimtų mėginių. Bet ilgą laiką neleido privačioms laboratorijoms imtis tyrimų. Patikrų kiekį mažina, bet užtat jo galvoje jau kruta mintys apie karantino gniaužtų sušvelninimą.

Ir dar. Savivaldybės negauna faktinės informacijos, kiek jų gyventojų turi saviizoliuotis ir kiek saviizoliuojasi. O tokia padėtis susiklostė, nes nėra normalios apskaitos, kiek ir kokių savivaldybių gyventojų kirto šalies sienas.

Klaidos, kurias padaro aukščiausieji šalis pareigūnai, visada turi didžiausią neigiamą poveikį. Bet A. Veryga visada teisus, o prastai dirba savivaldybės, kurios nesugeba laiku įgyvendinti jo, per vieną dieną keletą kartų besikeičiančių nurodymų.

Taip pat skaitykite