Septintajame bėgimo festivalyje „Mes galime“ masiškiausiai dalyvavo „Žiburio“ gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai

IMGP9151Kovo 11 d. Prienuose vykusiame tradiciniame, jau septintajame, bėgimo festivalyje „Mes galime“ dalyvavo ne vienas šimtas bėgikų iš Prienų ir Vilkaviškio rajonų, Birštono savivaldybės ir Kauno. Dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas 1 rato (0,5 km), 2 ratų (1 km), 3 ratų (1,5 km), 4 ratų (2 km) ir 10 km distancijose. Daugiausiai dalyvių pasirinko 3 ir 4 ratų distancijas.
Antrus metus į festivalio programą įtrauktą 10 km distanciją šiemet laimėjo patyręs bėgikas Valentas Jonaitis iš Birštono. Antrąją vietą užėmė žiburietis Tomas Pagirys, kuris po finišo pasakė, jog dalyvavimas festivalyje jam yra gera treniruotė, ruošiantis sportinio ėjimo varžyboms. Trečias buvo Tomas Apanavičius.
Tarp moterų geriausią rezultatą parodė Ieva Šukevičiūtė, antra buvo Dovilė Mališauskienė.
Bėgikams apdovanojimus įteikė Seimo narys Andrius Palionis ir Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
1 rato (0,5 km) distanciją išbandė vaikučiai. Nugalėtojais tapo Kajus Rukas ir Miglė Šeškevičiūtė. Antrąsias vietas užėmė Lukas Kostinas ir Ema Kučinskaitė. Bronzos apdovanojimus laimėjo Nedas Jančiauskas ir Fausta Makštutytė.
Jauniesiems bėgikams medalius ir diplomus įteikė Seimo narys A. Palionis ir policijos bičiulis Amsius.
Dviejų ratų (1 km) distancijoje triumfavo Jovita Stravinskaitė iš „Ąžuolo“ progimnazijos ir Tomas Navickas iš Balbieriškio pagrindinės mokyklos bei Kevinas Mazuronis iš Jiezno gimnazijos.

IMGP9153Antrąsias vietas užėmė Elizabeta Matulevičiūtė iš Birštono ir Mantvydas Kurapka iš Balbieriškio.
Bronzos apdovanojimai atiteko Aleksandrai Sulžickaitei iš „Ąžuolo“ progimnazijos ir Eimantui Aliuliui iš Balbieriškio pagrindinės mokyklos.
Apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė Seimo narys A. Palionis ir Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis.
Edvinas Stravinskas iš „Žiburio“ gimnazijos ir Gitana Parajackaitė iš Stakliškių vidurinės mokyklos nugalėjo trijų ratų (1,5 km) distancijoje.
Paulius Zagurskas iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos ir Evelina Paužaitė iš „Žiburio“ gimnazijos buvo antri, o trečiąsias vietas iškovojo Rytis Bucevičius iš Balbieriškio pagrindinės mokyklos ir Urtė Senavaitytė iš „Žiburio“ gimnazijos.
Keturių ratų (2 km) distancijoje triumfavo bėgikas iš Vilkaviškio Nerijus Markauskas ir Pakuono pagrindinės mokyklos atstovė Aurelija Valčiukaitė. Tomas Pagirys („Žiburio“ gimnazija) ir Laura Makštutienė (Stakliškių vidurinės mokyklos mokytoja) užėmė antrąsias vietas. Treti buvo žiburiečiai Arnas Bakys ir Laura Noreikaitė.
Apdovanojimus nugalėtojams ir prizininkams įteikė Seimo narys A. Palionis ir Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis.
Suvedus rezultatus paaiškėjo, jog masiškiausiai bėgimo festivalyje dalyvavo „Žiburio“ gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai. Jiems Seimo narys A. Palionis ir Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis įteikė UAB „Ernas“ pagamintus saldžiuosius prizus. „Žiburio“ gimnazijos ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos bėgikai taip pat galės apsilankyti Harmonizavimo parko ir „Versmės“ sanatorijos pirčių ir baseino kompleksuose.