Septyniese Klaipėdoje žaidęs „SkyCop“ turėjo pripažinti „Neptūno“ pranašumą

IMGP4902

Gegužės 19 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai po solidžiai sužaistų trečiųjų „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“ visgi turėjo pripažinti varžovų pranašumą (71:77). Virginijus Šeškus pasinaudojo tik septynių žaidėjų pagalba, bet tai nesutrukdė komandai rimtai pasipriešinti galingam varžovui. Tiesa, šios dienos rungtynėse ne visiems Prienų komandos žaidėjams pavyko tolimi metimai. Martynas Gecevičius pataikė tik vieną iš septynių. Bet iš komandos negalima atimti noro net su tokia sudėtimi siekti pergalės.

Kaip įprasta, komandos lyderiu buvo Darjušas Lavrinovičius. Brolis pelnė 16 taškų. Mindaugas Lukauskis į komandos taškų krepšelį pridėjo 14 taškų, Arnas Labuckas – 13. Žygimantas Janavičius pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“- „SkyCop“ 77:71 (21:14, 16:22, 22:18, 18:17)

Deja, bet šis pralaimėjimas – tai sezono pabaiga.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ parodė, jog sieks tik pergalės ir iškart įgijo 7 taškų persvarą (11:4). Vėliau skirtumas padidėjo ik 9 taškų (15:6). „SkyCop“ komandai išsilaikyti žaidime padėjo Darjušo Lavrinovičiaus rezultatyvus žaidimas. Brolis po 6 iš eilės pelnytų taškų įsūdė ir tritaškį (15:9). Deja, po pirmojo kėlinio Prienų komandos deficitas siekė 7 taškus (21:14).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „SkyCop“ krepšininkai surengė galingą šturmą ir išlygino rezultatą (28:28). Paskutinę kėlinio minutę Mindaugas Lukauskis išvedė savo komandą į priekį (33:36). Bet po dviejų kėlinių vis dar pirmavo „Neptūnas“ (37:36).

Trečiajame kėlinyje Prienų komandai nepavyko pratęsti antrajame kėlinyje pradėto spurto. Aikštelė šeimininkai pabėgo (53:46). Tiesa, kėlinio pabaigoje „SkyCop“ komandai pavyko sumažinti skirtumą iki penkių taškų (59:54).

Deja, ketvirtajame kėlinyje žaidimui jau vadovavo aikštelės šeimininkai (70:59). Bet Prienų komanda parodė charakterį ir kovojo iki pat rungtynių pabaigos. Visgi, pradėtas spurtas dėl laiko stokos pavyko tik iš dalies (77:71).