Sėkmingi balbieriškiečių startai tarptautiniame turnyre

Šių metų lapkričio 5-6 dienomis Kaune vyko tarptautinis badmintono turnyras „Rudens lapai“.

Jame dalyvavo stipriausi Lietuvos ir Baltijos šalių badmintonininkai. Turnyre buvo žaidžiama trijose grupėse: A ir B, bei veteranai žaidė 40metų + grupėje.

Gan sekmingai šiame turnyre pasirodė ir septyni mūsų rajonui atstovavę balbieriškiečiai: Aurimas Kurapka, Mantas Šatrauskas ir Neringa Žvirblytė žaidė stipriausioje A grupėje, Dalius Juodsnukis, Osvaldas Aliulis ir Matas Kavaliauskas – B grupėje. Rimantas Sidaravičius kovojo 40 + grupėje. Dalius Juodsnukis vyrų vienete ir vyrų dvejete (su Matu Kavaliausku) iškovojo trečias prizines vietas. Matas Kavaliauskas vyrų vienete iškovojo 7 vietą (iš 25 dalyvių), Osvaldas Aliulis vyrų vienete 12-tą, o dvejete 7-tą (iš 14 dvejeto porų), Mantas Šatrauskas vyrų vienete 9-tą, o dvejete su Aurimu Kurapka taip pat 9-tą. Neringa Žvirblytė moterų vienete pelnė 10 vietą, o moterų dvejete 7-tą. Rimantas Sidaravičius vyrų vienete 12-tą, o vyrų dvejete 8-tą.

Vertinant tarptautinio turnyro dalyvių pajėgumą, manome, kad pavyko pasiekti gan aukštų rezultatų, pirmą kartą viename turnyre iškovojant net 1144 taškus.

Didžiausią indėlį įnešė Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai Neringa Žvirblytė, Mantas Šatrauskas, Matas Kavaliauskas ir Osvaldas Aliulis. Prie pasiektų rezultatų ženkliai prisidėjo prienietis Dalius Juodsnukis, APRC M. Krupavičiaus ŽŪ skyriaus mokinys Aurimas Kurapka ir žaidžiantis kūno kultūros mokytojas Rimantas Sidaravičius.

Ovidijus Kavaliauskas

Taip pat skaitykite