Savo brangiausiu turtu – rūpintis ypač malonu

img_7212-(2)-oemrq9

Dauguma žmonių paklausti, koks yra didžiausias jų turtas, tikrai neskuba vardinti tokių atsakymo variantų, kaip automobilis ar namas, kur kas dažniau galima išgirsti, kad svarbiausias dalykas yra sveikata. Kitais žodžiais tariant, daugeliui žmonių sveikata yra didžiausias turtas, tačiau geriausia naujiena ta, kad kasdien galime ja rūpintis ir puoselėti, tokiu būdu pagerindami jos būklę ar išlaikydami esamą būseną. Tačiau nereikėtų galvoti, kad rūpintis savo didžiausiu turtu yra nesudėtinga ir nemalonu – nieko panašaus, tai kaip tik gali virsti vienu maloniausių užsiėmimų. Viskas todėl, kad – galite rinktis ypač puikias procedūras, kurių metu ne tik patirsite itin daug džiugių akimirkų, malonių potyrių ir bet svarbiausia – puoselėsite savo sveikatą.

Sūkurinės vonia

Dauguma pripažįsta, kad laikas, praleistas sūkurinėje vonioje, yra ypač malonus, tačiau tik nedaugelis supranta, kad tai – ir ypač naudinga, o svarbiausia – dėl daugybės įvairių priežasčių. Taigi, laiką leisti tokio pobūdžio vonioje reikėtų kuo dažniau, jei siekiate paskatinti ląstelių atsinaujinimą ar žaizdelių gijimą; jei patiriate chroniškus skausmus; jei organizme vyksta uždegiminiai procesai. Dar daugiau – mėgautis sūkurine vonia reikėtų kuo dažniau ir tiems, žmonėms, kurie serga širdies bei kraujagyslių sistemos ligomis, kadangi vandens srovės ne tik stimuliuoja kraujotaką, bet ir ramina bei gilina kvėpavimą. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti ir teigiamą šios vonios poveikį odai: vandens srovės užtikrina geresnį deguonies įsisavinimą bei ląstelių atsinaujinimą, o tai reiškia, kad reguliariai mėgaujantis šiomis procedūromis, oda tampa stangresnė, lygesnė, gaivesnės bei skaistesnė, užkertamas kelias jos senėjimui, ilgiau išlaikomas jaunatviškumas. Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad dažnas po sūkurinės vonios procedūrų pripažįsta besijaučiantis taip, lyg būtų naujai gimęs.

Aromaterapinis masažas

Kaip praleisti kelias turimas laisvas valandas, kad būtų ne tik malonu, bet ir labai naudinga sveikatai? Dar daugiau, kokį sprendimą rinktis, kad būtų ne tik naudinga, bet ir kad ta nauda būtų įvairiapusiška? Vienas efektyviausių pasirinkimų visiems, kurie nori ne tik maloniai, bet ir ypač naudingai sveikatos atžvilgiu praleisti laiką, yra aromaterapinis masažas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog jis yra mums naudingas dėl ypač įvairių priežasčių: padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti; palengvina patempimų bei lūžių sukeliamus skausmus; stimuliuoja protinę veiklą; šalina neigiamas emocijas; stimuliuoja limfos cirkuliaciją; gerina kraujotaką; malšina uždegiminius procesus; gerina virškinimo sistemos darbą.

Tailandietiškas masažas

Dar vienas malonus, o svarbiausia – efektyvus būdas pasirūpinti savo sveikata yra ir šios rūšies masažas. Ne paslaptis, kad stresas šiandien yra įvardijamas kaip viena skaudžiausių žmonijos rykščių, gerokai padidinančių nerimo, depresijos tikimybę. Taigi, svarbu žinoti, kad būtent tailandietiškas masažas yra įvardijamas kaip viena veiksmingiausių, o kartu – ir maloniausių priemonių kovoti su stresu. Tačiau dar geresnė žinia ta, kad užkertamas ne tik kelias psichologinėms ligoms, bet ir džiaugiamasi geresne nuotaika, didėja energijos lygis, gerėja miego kokybė, kūno audiniai kur kas geriau aprūpinai deguonimi, aktyvinama kraujotakos sistema, ląstelių atsinaujinimas. Be to, masažo metu yra atliekami ir tam tikri jogos judesiai, taigi, kūnas tampa lankstesniu.

Taigi, kaip matyti, rūpinimasis savo svarbiausia turtu – sveikata, gali būti itin malonus, tereikia pasirinkti tinkamas procedūras, pavyzdžiui, aromaterapinį arba tailandietišką masažus, o taip pat –   kuo dažniau leisti laiką sūkurinėje vonioje. Na, o, jei norite įsigyti šiomis jūsų sveikatai  naudingomis procedūromis papildytų poilsio pasiūlymų, tereikia užsukti į NoriuNoriuNoriu.

Taip pat skaitykite