Savaitė rajono savivaldybėje

 • Birželio 11 d. meras V. Bujanauskas ir administracijos direktorius A. Marcinkevičius susitiko su UAB „Skirnuva“ vadovais dėl Balbieriškyje ir Išlauže vykdomų valymo įrenginių statybos darbų.
 • Birželio 11 d. V. Bujanauskas ir A. Marcinkevičius susitiko su UAB „Prienų vandenys“ atstovais dėl vandens tiekimo Vėžionyse.
 • Birželio 11 d. vyko pasitarimas dėl slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų optimizavimo projektų įgyvendinimo, kuriame dalyvavo V. Bujanauskas, A. Marcinkevičius, VšĮ „Prienų ligoninė“ vadovė A. M. Matusevičiūtė ir savivaldybės gydytojas V. Slauta.
 • Birželio 12 d. vyko kultūros ir laisvalaikio centrų akreditacijos posėdis, kuriam pirmininkavo mero pavaduotoja L. Jakinevičienė. Svarstyta Stakliškių, Jiezno ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centrų akreditacija. Balbieriškio ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centrų akreditacija buvo atidėta.
 • Birželio 12 d. L. Jakinevičienė dalyvavo „Revuonos“ vidurinės mokyklos dešimtokų išleistuvių šventėje.
 • Birželio 13 d. V. Bujanauskas ir A. Marcinkevičius susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos generaliniu sekretoriumi M. Balčiūnu. Susitikimo metu M. Balčiūnas V. Bujanauskui įteikė atminimo medalį ir dovaną už aukščiausio lygio krepšinio puoselėjimą. Medaliais taip pat apdovanoti  krepšinio sporto klubo „Prienai“ prezidentas N. Jaruševičius, klubo direktorius A. Bartuška ir UAB „Įrengimas“ vadovas R. Guobys.
 • Birželio 13 d. L. Jakinevičienė, administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis, rajono seniūnai, administracijos skyrių darbuotojai, jaunimo atstovai dalyvavo seminare  „Jaunimo politikos kokybės savivaldybėje vertinimo ataskaitos pristatymas“ (pagal Jaunimo reikalų departamento vykdomą projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra“). Seminaro metu pristatyti Jaunimo reikalų departamento atlikto tyrimo apie Jaunimo politikos įgyvendinimą Prienų rajono savivaldybėje rezultatai, įvardintos problemos ir galimi jų sprendimo būdai.
 • Birželio 14 d. V. Bujanauskas, L. Jakinevičienė, mero patarėjas R. Markūnas ir A. Marcinkevičius susitiko su tarptautinio LIONS klubo nariais iš Švedijos. Susitikimo metu klubo vadovas Svenas Bergrenas trumpai pristatė  klubą, pagrindinius jo veiklos principus, papasakojo apie Prienų rajonui teikiamą labdarą. Rajono švietimo, sveikatos priežiūros, senelių globos įstaigos, vaikų dienos užimtumo centras, įvairios rajono bendruomenės LIONS klubo dėka jau yra sulaukusios joms labai reikalingos materialios paramos. Tai ne tik iš Švedijos mokyklų, ligoninių, kitų įstaigų ar gyventojų surinkti drabužiai, batai, bet ir ligoninės lovos, mokykliniai stalai, kėdės ar vežimėliai neįgaliesiems. Svenas Bergrenas nuoširdžiai dėkojo Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Reginai Žvirblienei ir Naujosios Ūtos kaimo bendruomenei už pagalbą skirstant Švedijoje surinktą labdarą rajono įstaigoms, bendruomenėms, gyventojams. Savivaldybės vadovai nuoširdžiai dėkojo LIONS klubo nariams už kilnų jų atliekamą darbą, už visą paramą, skirtą rajonui, ir išreiškė viltį, kad gražus abipusis bendradarbiavimas bus sėkmingas ir ateityje.
 • Birželio 14 d. L. Jakinevičienė dalyvavo Gedulo ir vilties dienos atminimo valandoje Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.
 • Birželio 15 d. V. Bujanauskas, L. Jakinevičienė, A. Marcinkevičius ir R. Šiugždinis dalyvavo patalpų Šilavoto bendruomenės poreikiams atidarymo šventėje.
 • Birželio 17 d. L. Jakinevičienė, A. Marcinkevičius bei Tarybos nariai dalyvavo šv. Mišiose, kurių metu buvo švenčiami ne tik šv. Antano atlaidai, bet paminėtas ir Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos klebono, Prienų dekano, g. kanauninko Jono Baliūno 25 metų kunigavimo jubiliejus. Gerbiamam klebonui linkėta stiprios sveikatos, niekada neprarasti energijos ir nenustoti daryti prasmingų darbų.
 • Birželio 17 d. L. Jakinevičienė dalyvavo renginyje „110 METŲ PO RADUŠIO PUŠIMIS“, skirtame Šilavoto bažnyčios, miestelio ir mokyklos 110 metų jubiliejui.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).

Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val. (būtina išankstinė registracija, tel. (8 319) 61 102).

Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite