SAVAITĖ PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

2011-09-12

•    Rugsėjo 5–9 dienomis Prienų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Vyto Bujanausko, su oficialiu vizitu viešėjo Liubane (Lenkija). Liubanio ir Prienų rajono savivaldybės bendradarbiauja jau daugiau nei dešimtmetį, todėl kasmet organizuojami vizitai, keičiamasi patirtimi švietimo, kultūros, aplinkosaugos, investicijų srityse. Ne išimtis ir ši Prienų rajono savivaldybės delegacijos viešnagė, kurios metu lenkai pristatė sėkmingai įvykdytus ir šiuo metu vykdomus projektus, pokyčius, pasidalijo naudinga patirtimi, kurią galima būtų pritaikyti mūsų rajone.
•    Prienų rajono savivaldybėje praėjusį penktadienį apsilankė net dvi užsienio delegacijos. Susipažinti atvyko lenkų delegacija iš Tčevo savivaldybės (netoli Gdansko miesto). Ši savivaldybė ieško bendradarbiavimo partnerių (sritys: kultūra, turizmas, bendri ES projektai, ekonomika) Lietuvoje ir kaip vieną patraukliausių pasirinko būtent Prienų rajono savivaldybę. Taip pat viešėjo partneriai iš Švedijos, Gotlando salos (Alskogo miestelio). Su jais Prienų rajono savivaldybė bendradarbiauja, palaiko kultūrinius ryšius jau du dešimtmečius. Svečiai džiaugėsi gražiais pokyčiais tiek Lietuvoje, tiek mūsų krašte.
•    Prienų rajono savivaldybės partneris Naugarduko miestas (Baltarusija) Prienų rajono savivaldybės atstovus pakvietė į 500-ąsias Magdeburgo teisių Naugardukui suteikimo metines. Mero ir visos savivaldybės sveikinimą šia proga perdavė į šventę vykusi delegacija.
•    Praėjusį ketvirtadienį posėdžiavo Savivaldybės tarybos Etikos komisija, kuri svarstė iš Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos gautą raštą, dėl pavedimo atlikti tyrimą dėl Tarybos narės Vilmos Vaidogienės dalyvavimo 2009 metų liepos 30 dieną Savivaldybės tarybos posėdyje sprendžiant jos sutuoktinio Arūno Vaidogo atleidimo klausimą (prašoma nustatyti, ar V. Vaidogienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 11 straipsnio 1 ir 2 dalių nuostatų).
•    Savivaldybėje baigti registruoti sprendimų projektai ir sudaryta Tarybos posėdžio, kuris vyks rugsėjo 15 dieną, darbotvarkė.

Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 8–12 val. ir 17–18 val.
Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite