Savaitė Prienų rajono savivaldybėje (09.12-18)

•    Praėjusią savaitę vyko Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu svarstytas 21 klausimas, pateiktos kelios informacijos. Posėdis vyko sklandžiai, jame dalyvavo visi  Tarybos nariai.
•    Prienų rajono savivaldybės vadovai buvo susitikę su Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendruomene. Aptarti švietimo politikos, planuojamo švietimo tinklo optimizavimo rajone klausimai, kalbėta apie problemas mokykloje, lūkesčius ir planus pradėjus dirbti naujai mokyklos direktorei Irmai Šneiderienei.
•    Savivaldybėje lankėsi „Revuonos“ vidurinės mokyklos penktos klasės mokinių tėvai. Jie išreiškė nepasitenkinimą, kad mokykloje dvi ketvirtos klasės buvo sujungtos į vieną. Apie tai, kad suformuota tik viena penkta klasė, tėvai sužinojo tik šventės dieną – Rugsėjo 1-ąją. Mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė patikino, kad ši problema bus sprendžiama labai atsakingai, o į tėvų ir mokinių poreikius tikrai bus atsižvelgta. Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu priimtas sprendimas leisti „Revuonos“ vidurinėje mokykloje formuoti du penktų klasių komplektus. Kultūros, švietimo, turizmo ir sporto komitetas pasiūlė sudaryti darbo grupę, kuri išnagrinėtų ir įvertintų, kaip vykdomas švietimo įstaigų klasių komplektavimas.
•    Savivaldybėje posėdžiavo darbo grupė, sudaryta šilumos tiekimo Prienų rajone klausimams nagrinėti. Posėdžio metu buvo nagrinėjami UAB „E energija“ pateikti keli nauji siūlymai (susiję ir su Jiezno katilinės perdavimu Savivaldybei).
•    Prie Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vyko Europos paveldo dienų (EPD) atidarymas. Ta proga Laisvės aikštėje pakelta EPD vėliava. Sakydamas sveikinimo žodžius meras Vytas Bujanauskas kvietė aktyviai dalyvauti EPD renginiuose, kurie vyks rugsėjo 16–26 dienomis. Renginių tema šiemet – „Paslėpti lobiai. Sieninė tapyba“.
•    Penktadienį Savivaldybės vadovai lankėsi Prienų miškų urėdijoje, kur Miškininko dienos proga sveikino urėdą Robertą Judicką ir kitus urėdijos darbuotojus.
Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas gyventojus priima antradieniais 8–12 val. ir 17–18 val.;
Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė gyventojus priima trečiadieniais 9–12 val. ir 17–18 val.
Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite