RKL čempionate – įtikinama „Birštono“ pergalė ir „Labas GAS-KKSC“ pralaimėjimas trijų taškų skirtumu

Lapkričio 11 d. RKL čempionate žaidė abi mūsų krašto komandos. „A“ diviziono namų rungtynėse Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai priėmė „Tauragės“ komandą. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėjo pirmąjį ir ketvirtąjį kėlinius, bet antrajame ir trečiajame turėjo vytis varžovus. Visas rungtynes vyko apylygė kova, bet svečiai ilgiau kontroliavo žaidimo eigą. Trečiajame kėlinyje „Tauragė“ susikrovė 12 taškų persvarą (51:63), bet ketvirtojo pabaigoje aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (77:77).

Deja, paskutinę minutę sėkmingiau sužaidė svečiai ir laimėjo rungtynes trijų taškų skirtumu (77:80).

Prienų komandai 18 taškų pelnė Nojus Lebskas, 13 – Osvaldas Mačernis, 13 – Kajus Okmanas, 10 – Arnas Tilindė.

B“ diviziono rungtynes išvykoje žaidė „Birštono“ krepšininkai. Jų varžovai buvo VKM-Vilma krepšininkai iš Vilniaus. Aurimo Liuizos auklėtiniai ir šiose rungtynėse neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. „Birštono“ komanda pirmoje rungtynių pusėje kaip reikiant apšilo (45:31), o po didžiosios pertraukos nepaliko jokių vilčių aikštelės šeimininkams (51:84). Tai buvo penktoji „Birštono“ komandos pergalė.

Dominykas Jurgelionis pelnė 21 tašką, Edvardas Vetrenka – 11 (11 atkovotų kamuolių).