Rinkimus Birštone laimėję socialdemokratai apsisprendė dėl pagrindinių postų

ifibz910513Kovo 18 d. posėdžiavę puikiai per savivaldos rinkimus pasirodę Birštono socialdemokratai apsisprendė, kas bus siūlomas į mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus postus.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, kurią patvirtino Birštono savivaldybės mere išrinkta LSDP Birštono skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojo postas buvo pasiūlytas Vytui Kederiui, kuris antrąją kadenciją iš eilės turi didžiausią krašto žmonių pasitikėjimą, o administracijai vadovauti pasiūlytas dabartinis direktorius Valentinas Vincas Revuckas.

  1. Dirginčienė, paklausta apie priežastis, kurios lėmė tokį kandidatų pasirinkimą, atsakė, jog sprendimai priimti po konsultacijų su skyriaus tarybos nariais. V. Kederio kandidatūra buvo pasirinkta neatsitiktinai, o atsižvelgiant į tai, jog jis rinkimų metu gavo žymiai daugiau balsų nei buvęs ilgametis mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius.
  2. V. Revuckas turi didelį patirtį administraciniame darbe, o šios kadencijos iššūkiai dideli, todėl logiška, kad savivaldybės administracijai vadovaus patyręs vadybininkas.

LSDP Birštono skyriaus tarybos posėdyje paaiškėjo, jog Savivaldybės taryboje bus daugiau pasikeitimų.

Portalas kvitrina.com jau rašė, jog vietos Taryboje atsisakys Jonas Kederys, kuris lieka darbuotis seniūno pareigose, bei Dovilė Adamonytė, kuri ir naujos kadencijos metu dirbs Tarybos sekretore.

Vietoje Tarybą paliekančių J. Kederio, V. V. Revucko ir D. Adamonytės mandatus turėtų gauti Vidmantas Veselis, Angelė Kederienė ir Stanislovas Martinaitis.

 

Taip pat skaitykite

5 komentarai