Rima Zablackienė: „Tikėjimo sąvoka šioje Taryboje nebeegzistuoja“

Darbietė, opozicinės frakcijos Prienų rajono savivaldybės Taryboje vadovė Rima Zablackienė patvirtinusi, jog pokalbyje su „teistvarkių“ rajone lyderiu Vytautu Kamblevičium buvo apsvarstytas ir klausimas dėl palaikymo interpeliacijos administracijos direktoriui Algiui Marcinkevičiui bei gautas pažadas palaikyti, pridūrė, jog reikia palaukti liepos 18 dienos, nes politikų pažadai šioje kadencijoje nieko neverti.

Vis tik darbietė norėtų būti tikra, jog antrą kartą interpeliaciją tam pačiam valdininkui pasirašę politikai patvirtins savo brandumą.

Pasak R. Zablackienės, priekaištų administracijos direktoriui buvo pakankamai, o ir kontrolieriaus išvadoje pažymėta, jog šis ne visada elgėsi pagal įstatymus.

 

Vacys Staknys 

Taip pat skaitykite

11 komentarai

 1. kaperonika

  nu jau sitaip nepagarbiai ant tokios protingos rajono politikes rasyt,nieko jie nepapirkinejo,visi saziningai uz ja balsavo,tik va labia nedaug tu balsu, tik du dori zmones ir isejo I taryba,o jei visi but balsave,tai butu ir mere tapus,ir gyvent but geriau,ir darbo vietu visiem uztektu,ir atlyginimus but gal pakele,ir pensijos but dideles,per kitus rinkimus tai visi supras kad tik uz Zablackiene reikia balsuot,toks zmogus kaip ji ir seime but vertingas,gal net finansu ministre butu,tik reikia visiem uz ja balsuot jai geriau gyvent norisi

 2. Tiesa

  to kaperonika
  Iš kur šitas komentarorius atsirado? Negi Viktoras spėjo dar prieš papėgdamas į Rusiją sumokėti jam? Juk ta Rima Z. tiek visus užknisus paprastai tariant, dar dirbant darbo biržoje ji per visą Lietuvą nuskambėjo, bet juk nieko keisto, ji atstovauja vagių partijai, kurie papirkinėja balsus, įrodymų yra, tegul tik pabando sekančiuose rinkimuose papirkti, viskas bus suforminta.
  Taitgi gerau jau jos neleisti prie valdžios, nes tada visi tik agurkus valgysim 🙂

 3. kaperonika

  siaube kokia nesamone,ir vel….Zablackiene negavo adm dir.posto.nu jau nesuprantama cia darosi.moteris du aukstuosius baige,dar kadencijos pradzioj uz si posta gera baliu iskele,tik va posta nusvilpe kiti,kiek gi galima moteriske stumdyt,protinga,darbsti ,kieta politike,o ir jos bendrazygis Martinaitis irgi protingas vyras,galetu ir meru but,sitoki puikus zmones,kiek geru darbu galetu padaryt,su rinkejais nuosirdziai bendrauja,