Reguliarusis LKL sezonas „Prienams“ prasidės rugsėjo 27 d.

IMGP1267Iki LKL sezono pradžios teliko 10 dienų. Po keturių įspūdingų sezonų „Prienų“ krepšinio klubas naująjį pasitinka su nauju vyr. treneriu, nauju ekipos vadovu (kol kas laikinuoju) ir praktiškai naujos sudėties komanda.

Iš praeito sezono komandoje liko tik Paulius Ivanauskas ir Domantas Šeškus bei po metų pertraukos grįžęs Arnas Labuckas. Kiti žaidėjai nauji.

Pasiruošimo metu komanda jau sužaidė penkerias rungtynes ir iškovojo vieną pergalę. Komandoje yra 12 žaidėjų.

Sužaistos rungtynės parodė, jog ekipoje vieno ryškaus lyderio nėra, bet savo kovingumu išsiskiria Giedrius Staniulis. Deja, bet aikštelėje vietos sau kol kas neranda Tomas Urbonas. Centro puolėjas turi didelį potencialą ir šie metai turi parodyti, ar Tomas jį išnaudos, ar ir liks vis dar perspektyviu žaidėju.

Tiesa, nors krepšininkai stengiasi, bet dažnai pamiršta, jog be kiekvieno iš jų aikštelėje yra dar keturi žaidėjai, kurie taip pat nori laimėti.

Rugsėjo 19-20 dienomis „Prienų“ komanda savo arenoje dalyvaus keturių komandų turnyre, o rugsėjo 27 d. 17 val. pradės LKL čempionatą rungtynėmis su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais, rugsėjo 30 d. Šiauliuose sužais pirmąjį išvykos mačą.

Panevėžio gretose matysime Dainių Šalengą, kuris pusę sezono atstovavo „Prienams“, ir keletą sezonų Prienuose žaidusį Gintarą Kadžiulį. Tiesa, pastarasis atvyks į rungtynes jau būdamas „Lietkabelio“ treneriu.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite