Raseinių „riešutas“ buvo per kietas „Labas GAS-KKSC“ krepšininkams. Jie baigė savo žygį RKL čempionate

IMGP9687 2

Kovo 31 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai Raseiniuose žaidė trečiąsias RKL „A“ diviziono atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes. Tai buvo paskutinis šansas Prienų komandai užsikabinti už šiaudelio ir pratęsti kovas. Deja. „Raseinių“ komanda buvo per kietas riešutas Pauliaus Ivanausko auklėtiniams. Ir trečiosiose rungtynėse aikštelės šeimininkai tiesiog užliedavo svečius galingomis puolimo bangomis (2:11, 10:20).  Tiesa, Prienų komanda pirmajame kėlinyje dar bandė keisti žaidimo eigą (21:22). Ir tai buvo paskutinis šviesulys šiose rungtynėse. Po pirmojo kėlinio „Labas GAS-KKSC“ turėjo 4 taškų deficitą (23:27), po dvejų – 16 (48:54), po trijų – 22 (51:73). O rungtynės pasibaigė 25 taškų skirtumu (67:92). Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (27/38), žaidė individualiai (10 rezultatyvių perdavimų), suklydo net 21 kartą.

Tiesa, sakyti, jog komanda nesistengė, negalima. Deja, prieniškių žaidėjų pastangų neužteko pergalingam žaidimui ir jie priversti baigti čempionatą. Naujai šiam sezonui suburta komanda įsivažiavo tik antrajame čempionato rate. Komandos strategas Paulius Ivanauskas prieš sezoną taip ir prognozavo. Geras rezultatas, jog pavyko patekti į atkrintamųjų karuselę, bet eiti toliau jėgų neužteko. Ar galėjo komanda pasirodyti geriau? Manau, taip, nes nemažai rungtynių buvo pralaimėta po dramatiškų kovų. Žaidėjų traumos taip pat turėjo įtakos rezultatams.