Projektas „Po grindim“, kuris atspindi jaunimo minčių išraiškas ir gyvenimo prasmės paieškas

IMG_1282

Vidmantas Venclovas

Spalio 7 d. kūrybingas Prienų jaunimas kvietė prieniškius ir miesto svečius paskutinį kartą pažiūrėti projekto „Po grindim“ sukurtas vaizdo, garso ir meno instaliacijas, kurios, mano manymu,  atspindi jaunimo minčių eigą, gyvenimo supratimo, sielų apnuoginimo ir atvirumo momentus. 

Pasivaikščiojęs šiame jaunų žmonių sukurtame labirinte supranti, jog jų vaizduotė beribė ir talpina daugybę aktualių dabartinio gyvenimo prasmių, jo dinamiškumo ir  dvasinės ramybės paieškų. 

Įsiklausyti ir pajausti garsų ir šviesos magiją pavyksta ne iš karto, būtina tylos minutė ir supratimas, jog tu stebi ne tik kompozicijas, bet ir jų autorių išgyvenimus bei pasaulio supratimą. Pagavau savo mintį, jog man jaunystėje būtų net nešovę į galvą tokiu būdu perteikti savo dvasinę būseną ir požiūrį į aplinką. O dabartinis jaunimas jaučiasi laisvas savo sumanymuose ir nebijantis juos įgyvendinti, o, tiksliau, apnuoginti savo mintis ir pojūčius. 

Projektas „Po grindim“ baigėsi, bet tai ne pabaiga, o naujo gyvenimo etapo pradžia su naujais iššūkiais ir savęs paieškomis šiame dinamiškame ir greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Taip pat skaitykite