Prienuose paaiškėjo orientavimosi sporto LMOF finalinių varžybų nugalėtojai. „Žiburio“ atstovai – tarp prizininkų

IMGP3566Balandžio 24 d. Prienuose Kareivinės mikrorajone apie tris valandas šeimininkavo jaunieji orientacininkai iš 28 šalies švietimo įstaigų, nes Prienuose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio orientavimosi sporto finalinės varžybos.
Labai sėkmingai šiose varžybose pasirodė Prienų „Žiburio“ gimnazijos merginų ir vaikinų komandos, jos tapo prizininkėmis.
Merginos (2,2 km distancija, 16 KP) ir vaikinai (2,7 km, 19 KP) varžėsi penkiose skirtingose grupėse.
Merginų grupėje „Žiburio“ gimnazistės (Rūta Maceinaitė, Aurelija Valčiukaitė, Kristina Kalakauskaitė, Rūta Zablackaitė ir Evelina Paužaitė) užėmė trečiąją vietą, praleidusios į priekį tik Kauno Palemono ir Šilalės rajono Pajūrio St. Biržiškos gimnazijų atstoves.

Vaikinų grupėje „Žiburio“ atstovai (Mantas Jakučionis, Pijus Deltuva, Justas Valčiukas, Tomas Utmanas ir Pijus Maciulevičius) pasirodė taip pat šauniai ir kartu su Kauno „Aušros“ gimnazijos orientacininkais pasidalino trečiąją vietą, o nugalėjo Šilalės rajono Pajūrio St. Biržiškio gimnazijos vaikinai, antri liko Krekenavos M. Antanaičio gimnazistai.