Prienuose krepšinis gyvuoja. Penktadienį komanda „Mačiūnai-KKSC“ pradeda RKL sezoną

kvitrina.com

Spalio 13 d. prasideda Regionų krepšinio lygos sezonas. RKL „A“ divizione žais Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai (treneris Paulius Ivanauskas). Komandoje liko nemažai žaidėjų iš praeito sezono ir pasipildė naujais. Prisijungė ir Domantas Šeškus, taip pat keletas pajėgų žaidėjų iš kitų šalies miestų. Komandoje nemažai mūsų krašto krepšininkų: Ernestas Mankauskas, Arnas Tilindė, Raimundas Gerbutavičius, Matas Kolesnikovas. Joje liko daugiametis komandos įžaidėjas Kajus Okmanas, ne vieną sezoną Prienams atstovavęs Paulius Gvazdaitis. Pamatysime ir penkiolikmetį Simą Aleksyną.  


Prienuose krepšinis liko, todėl būtų smagu, kad prieniškiai penktadienį ateitų į areną ir palaikytų krašto komandą. Iš pavadinimo matome, jog komandos rėmėjais tapo ir bendrovė „Mačiūnai“.
Prienuose krepšinį lanko nemažai jaunimo. Prienų KKSC treneriai Paulius Ivanauskas ir Mantas Jančiauskas augina gerą pamainą. Pauliaus Ivanausko U13 komanda žaidžia MKL B diviziono čempionate, o U14,  U15 (treneris Mantas Jančiauskas), U16 (treneris Paulius Ivanauskas ) komandos varžysis MKL C divizionų čempionatuose.

Taip pat skaitykite