Prienuose įžiebta Kalėdinė eglutė

IMGP5353Pagaliau ir Prienuose buvo įžiebta žaliaskarė, tačiau iki to momento daug miestelėnų ir svečių susirinko pašėlioti, kad kojos nešaltų, kad greičiau būtų sulaukta švenčių.

O aikštė raudonavo nuo mažučių ir didelių Senelių Šalčių. Jie linksmino susirinkusiuosius, net prišaukė ir nuostabius bei mylimus pasakų herojus Buratiną, Sniego Karalienę, Karabasą ir kitus. Merginos, nebijodamos vėsaus oro, smagiai sušokusios tarsi kvietė kuo greičiau verstis kalendoriaus lapelius ir paskubinti Kalėdas į kiekvieno namus.

Ugnies fiesta įkaitindama orą vertė ne vieną žavėtis. Tai buvo nuostabus reginys, privertęs gėrėtis ugnies šokiu. O dideliausios patrankos iššautas sniegas pradžiugino taip pat daugelį, nes, kaip žinia, gamta jo pašykštėjo ir visą nutirpdė. Tačiau linksmų dainų, šokių ir eglutės įžiebimo ceremonijos tai nesugadino.

IMGP5415Po tokios gražios programos reikia tikėtis, jog šventės atskries visu greičiu ir atneš svajonių išsipildymo metą, kuomet galėsime sveikinti vieni kitus pačių gražiausių linkėjimų puokštėmis bei mažutėmis dovanėlėmis, kaip draugystės ženklais.

Vilija Čiapaitė

Taip pat skaitykite