„Prienų vasaros šventės“ teniso turnyro nugalėtojai – šeima iš Panevėžio ir vaikinas iš Prienų

IMGP5738

Rugpjūčio 5–6 dienomis Prienų KKSC ir Harmony Parko teniso kortuose vyko vienetų teniso turnyras „Prienų vasaros šventė’ 2023“, kurį organizavo Urtė Lakavičiūtė ir Tautvydas Mikušauskas. Į turnyrą atvyko 37 tenisininkai-mėgėjai iš Vilniaus, Marijampolės, Kauno, Panevėžio, Prienų, Airijos ir Portugalijos. Turnyras vyko ant keturių „Harmony Park“ ir dviejų Prienų KKSC kortų. Varžybos vyko trijose grupėse – peradedančiųjų, vyrų ir moterų.  Po dviejų dienų kovų išaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

IMGP5732
Vyrų grupėje (14) trečiąją vietą užėmė Justinas Kavaliauskas, antrąją – Laimis Subačius, o nugalėtoju tapo Mantas Vaznonis.

IMGP5558
Pradedančiųjų (8) grupėje geriausiai sekėsi Tajui Šalčiui, kuris finale pranoko Mantą Pledą. Trečiąją vietą užėmė Paulius Ivanauskas. Moterų grupėje (15) trečiąją vietą laimėjo Aušra Baltonienė. Finale susitiko Judita Eidukaitienė iš Marijampolės ir Orinta Vaznonė iš Panevėžio.

IMGP5655
Orinta Vaznienė laimėjo dvikovą 6:2, 6:0 ir tapo turnyro nugalėtoja. Antra liko Judita Eidukaitienė.
Nugalėtojus ir prizininkus sveikino Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė, UAB „Mačiūnai“ atstovas Airidas Tračiovas. Turnyro prizininkai ir paguodos laimėtojai buvo apdovanoti organizatorių taurėmis ir rėmėjų prizais.