Prienų sporto arenoje karaliavo mažieji šokėjai

Vilija Čiapaitė

Šeštadienį Prienų sporto arenoje šį kartą karaliavo šokėjai. Čia vyko Prienų šokių šventė 2016. Į ją atvyko per 200 jaunųjų Prienų šokėjų bei svečių iš Alytaus ir Kauno rajono. Visi šurmuliavo ir vis dar bandė prisiminti žingsnelius, kurių išmokė šokių vadovė. Mažieji šokėjai jaudinosi, o jų tėveliai ir mamytės – ne ką mažiau. Pagaliau juk tai proga parodyti savo darbo vaisius, kuriuos ilgai ir dėmesingai augino beveik visus metus.

Beje, labai smagu buvo žiūrėti profesionalių šokėjų pasirodymus, ne vieno jaunojo šokėjo mintyse pasėjusios sėklą, kuri, galbūt, suvešės ir po kelerių metų taip pat savo profesionaliu pasirodymu džiugins mus, prieniškius.

Po šventės pakalbinta šio sambūrio organizatorė, buvusi šokėja, sakė, jog labai gaila, kad mergaičių, norinčių šokti, yra daug daugiau nei berniukų, tačiau pamokos, kurias jie išmoksta, tikrai išliks ir, galbūt, gebės jas pritaikyti savo gyvenime.

Apdovanojimų metu buvo gera žiūrėti į mažuosius šokėjus, kuriems medalius ant laibų kakliukų kabino Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Jis džiaugėsi kiekvieno mažojo šokėjo pasiekimais ir spaudė mažutę rankelę.

Mažieji pasišokinėdami skubėjo pas mamytes pasigirti savo laimėjimais. Juk tai dar vienas pasiekimo laiptelis, kai kiekvienas darbas, į kurį įdėta daug prakaito ir triūso, įvertinamas. O kai kurios mamos, spausdamos prie krūtinės mažuosius, braukė džiaugsmo ašarą, nes jų tikėjimas savo atžala vis tik buvo įvertintas.

 

Taip pat skaitykite