Prienų sporto areną savo namų aikštele pasirinkęs Kruonio „Žaibas“ – Mažų miestelių krepšinio lygos „A“ diviziono čempionas

Kruonio „Žaibas“ -MMKL čempionas

Balandžio 20 d. Prienų sporto arenoje vyko Mažų miestelių krepšinio lygos mažojo ir pagrindinio finalų rungtynės. Jose varžėsi keturios stipriausios „A“ diviziono komandos: Kruonio „Žaibas“, Simno „Simnas Randers“, Narvydžių „Kuršasta“, Velžio BK „Velžys“.

58374392_1300511350114868_6314154545677074432_o

Visos komandos reguliariajame čempionate tapo savo grupių nugalėtojais ir sėkmingai prasimušė į III etapo pusfinalį. Pusfinaliuose sėkmė lydėjo Kruonio „Žaibo“ ir Simno „Simnas Randers“ komandas.

Pirmosios į Prienų sporto arenos aikštelę įžengė Narvydžių „Kuršasta“ ir Velžio BK „Velžys“ komandos.

Nors pirmajame kėlinyje geriau sužaidė „Kuršastos“ krepšininkai (18:12), kitose jau šeimininkavo „Velžio“ vyrukai (15:20, 22:28, 14:22), kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 82:69 bei iškovojo trečiąją vietą.

Po to atėjo laikas komandoms, kurios kovojo dėl nugalėtojo vardo. Kruonio krepšininkai iškart perėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą (24:15). Tiesa, Simno krepšininkai antrajame kėlinyje sugebėjo grįžti į žaidimą (33:32). Deja, tai buvo tik bandymas, nes po didžiosios pertraukos „Žaibo“ krepšininkai visiškai kontroliavo žaidimo eigą, sutriuškino varžovus 29 taškų skirtumu (110:81) ir tapo čempionais.