Prienų rajono savivaldybė pirmą kartą tapo „Auksinės krivūlės“ laureate

fb-kk451088

Minint artėjančią Lietuvos vietos savivaldos dieną, jau vienuoliktus metus iš eilės „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias metų iniciatyvas ir darbus Vilniuje buvo pagerbtos Lietuvos savivaldybės.

Iškilmingos „Auksinės krivūlės 2016“ apdovanojimų ceremonijos rugsėjo 30 dieną metu keturiolikos ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lietuvos verslo konfederacijos atstovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus – labiausiai tam tikrose srityse pasižymėjusias savivaldybes bei įteikė joms apdovanojimus.

20160930_184857

Svarbiausią Lietuvoje savivaldos apdovanojimą pelnė ir Prienų rajono savivaldybė – „Už efektyvų finansinių išteklių naudojimą“. Šią nominaciją įsteigė Finansų ministerija, o patvirtino Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidiumas. Finansų ministrė Rasa Budbergytė pasidžiaugė, kad Prienų rajono savivaldybė sumaniai tvarkosi su fianansiniais ištekliais, o meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo visiems Prienų rajono savivaldybės darbuotojams už bendrą darbą to siekiant.

fb-kk451083

Vienuoliktus metus Lietuvoje teikiamas apdovanojimas Prienų rajono savivaldybei atiteko pirmą kartą.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite