Prienų PSPC laboratorijos darbas karantino metu vyksta įprastai, nors atliekamų tyrimų skaičius sumažėjo

laboratorija

kvitrina.com

Džiugu, kad mūsų krašte koronaviruso (COVID-19) karantino metu gyventojai vertina tiek savo, tiek aplinkinių sveikatą, saugosi nuo užkrato.

Pakalbinau Prienų PSPC laboratorijos laborantę, kaip vyksta darbas laboratorijoje. Pasak jos, šiuo metu viskas vyksta įprastai. Tyrimus atveža iš Prienų PSPC procedūrinio kabineto, jie atliekami čia, laboratorijoje. Laikomasi visų saugumo priemonių. Be abejo, jog tyrimų skaičius sumažėjo, nes šiuo metu neatliekami jokie mokami tyrimai. Visi yra tik gydančių gydytojų pacientų.

Laboratorijos darbuotoja pasidžiaugė, jog gyventojai saugosi patys ir saugo kitus. Jos nuomone, laikydamiesi numatytų karantino rekomendacijų neleidžiame plisti virusui. Tiesa, kiekvienam įeinančiam į Vaikų poliklinikos pastatą, kuriame įrengta ir laboratorija, nuotoliniu būdu tikrinama temperatūra. 

Pašnekovė pasidžiaugė, jog žmonės laikosi saugaus atstumo, vaikučiai su tėvais ar globėjais pas gydytojus atvyksta su kaukėmis, pirštinėmis. Prie įėjimo jiems dezinfekuojama avalynė, yra dezinfekuojančio skysčio rankoms. Mažieji ligoniukai įleidžiami po vieną. Beje, vaikų poliklinikoje atliekami ir privalomi skiepai.

Taip pat skaitykite