Prienų krašto įmonei – ES registruoto prekės ženklo simbolis „Rakto skylutė“

IMG_8360

Jonas Kavaliauskas

kvitrina.com

Lapkričio 16 d. Prienų KLC fojė Prienų visuomenės sveikatos biuro direktorė Ilona Lenčiauskienė bendrovės „Du Medu“ generaliniam direktoriui Vytautui Račickui įteikė padėką už simbolio „Rakto skylutė“ plėtrą ir sveikatai palankios mitybos skatinimą Prienų rajone.

Simbolis „Rakto skylutė“ yra ES registruotas prekės ženklas, kuris suteikiamas gamintojams, kurie rinkai teikia produkciją su mažiau cukraus, druskos, riebalų arba daugiau maistinių skaidulų.

Juo pažymėti maisto produktai didina vartotojų, kurie renkasi sveikesnį maistą, ratą.

Šiuo ženklu sveikesnės mitybos produkcija ženklinama Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Šiaurės Makedonijoje ir Lietuvoje.

IMG_8371

Nuo šiol „Rakto skylute“ bus žymimas ir 31 bendrovės „Du Medu“ rinkai teikiamas produktas. 2007 m. Purvininkų kaime įsikūrusi bendrovė buvo įsteigta ekologinio ūkio bazėje. Generalinis direktorius Vytautas Račickas patvirtino, jog bendrovės produkcija teikiama į 150 prekybos vietų visoje šalyje. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bendrovė turi įsteigusi savo firmines parduotuves.

Simboliu „Rakto skylutė“ žymima ekologiška bendrovės kvietinė, ruginė ir penkių grūdų duona, ekologinės pupelės, avinžirniai, žirniai, riešutai, pistacijos, migdolai, dribsniai, miltai ir kiti produktai.

V. Račickas pasakojo, jog bendrovėje per mėnesį iškepama apie 10 tonų ekologiškos įvairių rūšių duonos. Vienas kepalas sveria 7,2 kg, bet prekybos vietose dažniausiai prekiaujama po 0,5 kg kepalais. Sveikos mitybos specialistai rekomenduoja per savaitę suvalgyti būtent 0,5 kg duonos.

Mūsų krašte bendrovės „Du Medu“ produktų galima įsigyti Prienuose (parduotuvėse „Linos krautuvėlė“, „Broileta“, turguje) ir Išlauže (Išlaužo žuvies parduotuvėje).

Tiesa, bendrovė prekiauja ne tik savo pagaminta produkcija, bet ir savo partnerių. Anot V. Račicko, ženklas „Rakto skylutė“ gerai žinomas šalies piliečiams, todėl galimybė savo produkciją ženklinti šiuo simboliu bendrovei bus naudinga.

Simbolis atsisiuntimui

Taip pat skaitykite